Wpis z mikrobloga

siema co sie stało z tą grą? skończyłem gre jakis rok /1,5 temu bo było sporo cheaterów ,obejrzałem dzisiaj filmik izaka w którym mówi ze cheaterów to juz wgl nie ma i ze jest super to myślę chui ściągne i zagram ,wchodze na uproszczony ,wyscig zbrojen zeby wbic 2 lvl do grania MM i JEST DRAMAT na kazdej gierce po 3-4 haxy , wbilem 2 lvl ide na turniejówke i jest to samo , co tu sie #!$%@?ło? jest gorzej niz rok temu i to o wiele , ja wiem ze prime system itd ale no #!$%@??!!?!!?!
zanim wbije sie prime to sie zesrasz , ta gra jest juz martwa ld
#csgo
  • 18
@omgoogle: co za odpowiedź xD kawał dobrej roboty? co ty chlopie ćpasz? jakby zainwestowali w lepszego antycheata to by zrobili dobrą robote , fortnite ,apex tam nie spotkalem cheata nigdy

gralem w cs go od poczatku wiec ogarniam faceity ,status prime itd ale co z graczem ktory ""przygode haha " z cs go zaczyna dopiero dzisiaj? pobiera gierka i na kazdym serwerze widzi haxy na fuull odpale którzy nawet nie próbują
@podwale619: Valve juz zainwestowało w antyczita, nazywa się VACnet. Każdy obvious cheater jest banowany wcześniej czy później. w fortnite czy apex jak spotkasz gościa z aimbotem to nawet o tym nie wiesz :D

I tak, valve zrobiło kawał dobrej roboty dzieląc graczny na czitujących i nie. Przy modelu free2play nie mieli innego wyjscia bo zawsze będą ludzie którzy oszukują a w grze która jest za darmo to już w ogolę.

Ta
@omgoogle:
No TF to super rzecz - gram najczęściej z pewną grupą znajomych osób, spośród których
-mam zazwyczaj najwięcej gier na koncie steam i najwyższy level
-mam trochę skinów i innych przedmiotów na koncie
- ponad 1000 zagranych meczów na MM, z czego wyszedłem z meczu chyba tylko raz i raz dostałem kicka xD
-grając z randomami nie jestem za bardzo toxic (przynajmniej nie okazuję tego przez mikrofon/czat), nie kłócę się