Wpis z mikrobloga

@drmanhattan1986: Też się zastanawiam bo nie raz miałem sytuację że po pijaku w głupie popyskówki wpadałem ze strażą miejską czy policją i nigdy nie miałem takiej sytuacji. Albo mam więcej szczęścia niż rozumu albo po prostu jak widzą jego ryj to robią mu na złość i od razu ładują do radiowozu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@papciu: @William2290: no ale to są powody do zabierania na izbę w kajdankach xdd ?

Prawo jest tutaj jasne: na izbę zabiera się osoby, które będąc pod wpływem alkoholu zagrażają zdrowiu lub życiu swojemu lub osób z otoczenia i nie ma opcji, żeby wróciły same do domu. W praktyce mogą zawinąć każdego, kto im się nie podoba i ma chociaż te 0,5 promila. W mojej opinii robią to Menelowi z
@BrockLanders: mieli prawo go skuć i zabrać. Jest menel który wyrywał sobie wenflon na wytrzeźwiałce, znęca się nad matką bełkotał dzine teksty i był już nie raz zwijany nieprzytomny z chodnika. powinni mi juszcze sprzedac kilka kopów.
Nie nagniesz kolego prawa tak żeby było korzystne dla meneli
@William2290: ale to Ty naginasz prawo, bo chcesz usprawiedliwiać potencjalnie nieadekwatne środki użyte przeciwko komuś tym, że "kiedyś coś tam" (w praktyce: że w mojej ocenie jest głupim menelem). Możesz mi podać paragraf, który mówi o tym, że jeśli delikwent w przeszłości wyrwał sobie wenflon (na izbie przyjęć, a nie na żadnej wytrzeźwiałce), to należy zastosować wobec niego zapobiegawczo ograniczenie wolności xd ?

Ten kraj nigdy nie wyjdzie na prostą, jak
@BrockLanders: uj mnie wenflon obchodzi, to tylko przykład jest menelem i smieciem który pijany chodzi środkiem drogi albo leży pijany na chodniku, szcza gdzie ma ochotę i chodzi na tereny gdzie nie wolno np fabryka. Więc mogli go zamknąć i nawet teraz mogą go zwinąć. Prawo chroni normalnych nie pasożytów, więc nie masz co narzekać na nienormalnosc
@drmanhattan1986: to są zwyczajnie metody represji obywatela, ale żeby to rozumieć, to trzeba nie mieć mentalności niewolnika, reagującego na wszystko, co w mundurze i "państwowe" z uznaniem i pokorą. Służby stosują sobie takie środki w zależności od widzimisię, zazwyczaj na izbie lądują albo typowi stali bywalcy: menele, którzy traktują ją faktycznie jak hotel (rzecz jasna darmowy) albo ludzie, którym chce się zrobić na złość/ukarać, nie mając innych argumentów, niż to, że
@BrockLanders: nie podałeś żadnego merytorycznego argumentu xD jak ty chcesz gadać? Uspraeiedluwianie menela to nie merytoryka xD walą mnie twoje poglądy jp i inne bzdety
Nie umiesz czytać między wierszami? Wprost podane masz przykłady zachowań menela za które można go zwinąć z ulicy i nie ma tu żadnej dyskusji że nie, ku*wa :D jprdl to tak oczywiste że aż żałosne jest aby to tłumaczyć. Opresyjne państwo przykład na menelu którego zwineli