Wpis z mikrobloga

@NieR: RTL7 to była najlepsza stacja - kontynuowała to, co zapoczątkowała Polonia 1 i robiła to w najlepszym stylu. O ile P1 pokazała ludziom anime bez informowania ich o tym, że to jest anime (wiadomo, chińskie bajki z włoskim dubbingiem), o tyle RTL7 ukształtowało całe pokolenie, bo dali do mainstreamu to co do tego czasu albo było zakodowane (Ghost in the shell na C+) albo dla wąskiego grona odbiorców (Iria na
  • Odpowiedz
@NieR: Jak mnie denerwują tacy wielcy fani co serio nic nie wiedzą danej rzeczy, ciekawi mnie ile osób z plususujqcych zna genezę miecza Trunksa, albo kolejność powstawania smoczych kul
Człowiek idzie na zlot anime z nadzieją o inteligentną dyskusję, a jedynie co zastaje to jakieś 16 poprzebierane za postacie o których nic nie wiedzą, albo ludzi którzy oglądają anime bo modne... Zal
  • Odpowiedz
@zartos: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ANIME BĘDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD NIE WIEDZĄ JAKA BYŁA KOLEJNOŚĆ POWSTAWANIA SMOCZYCH KUL
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@januszekkk: W pewnym momencie już nie mogłem patrzeć na chrupki, ale kupowałem je ze względu na karty :D
Nie mogę przeboleć do dzisiaj jak zgubiłem za dzieciaka gdzieś kilka kart, a w nich żółtą z wizerunkiem Babidiego. Drugiej takiej już nie znalazłem w paczce Chio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz