Wpis z mikrobloga

Jak można tego używać? Rozumiem że nie każdego stać na jakieś dobre zapachy i że są różne gusta, ale właśnie minąłem na ulicy gościa, dobrze ubranego, który wylał na siebie chyba pół butelki tego gówna i aż mi się niedobrze zrobiło. Już chyba "Bond" po goleniu za dychę o zapachu spirytusu pachnie lepiej, a i w cenie tego smrodu "Cuba" można znaleźć przyzwoite wody toaletowe.
#zapachy #perfumy
Minieri - Jak można tego używać? Rozumiem że nie każdego stać na jakieś dobre zapachy...

źródło: comment_IzuW3aHj1sZ4yI0A06UzH4lWpuGc24xA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Minieri: no nie wiem, podobnie moge napisać o użytkownikach Sauvage albo Invictusa gdzie #!$%@? od takiego na kilometr palonym plastikiem (Invictus), albo wrzuconą przypadkiem do pralki cytryną (Sausage). 100% chemii aż na rzygi zbiera.
Cuba Gold zdecydowanie lepszy.
  • Odpowiedz
@dr_love: Kwestia tego jak ktoś zapachu używa, jak napisałem gość zdecydowanie przegiął i chyba garściami się tym lał. Mi Cuba w ogóle nie podchodzi, dla mnie przesadnie słodki zapach, a już szczególnie jak go ktoś używa w takiej pogodzie w przesadnej ilości, wtedy nawet mijając takiego typa na ulicy mnie po prostu mdli.
  • Odpowiedz
@Minieri: dokładnie tak. Mi nie podchodzi Invictus, ale Sauvage jest mega neutralny. Chodzi jednak na siłownie koleś co walił Sauvage'a pół butelki. Ostatnio specjalnie stanąłem koło niego i mówie do dziewczyny tak żeby usłyszał, cos w stylu - "jakbym dowiedział się co to za zjeb używa tyle Diorz to bym mu flakon w dupe włożył bo nie da sie tego wytrzymać". No i dziś już nie śmierdział nimi :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Ostatnio specjalnie stanąłem koło niego i mówie do dziewczyny tak żeby usłyszał, cos w stylu - "jakbym dowiedział się co to za zjeb używa tyle Diorz to bym mu flakon w dupe włożył bo nie da sie tego wytrzymać". No i dziś już nie śmierdział nimi :)

@dr_love:

O #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Ostatnio specjalnie stanąłem koło niego i mówie do dziewczyny tak żeby usłyszał, cos w stylu - "jakbym dowiedział się co to za zjeb używa tyle Diorz to bym mu flakon w dupe włożył bo nie da sie tego wytrzymać". No i dziś już nie śmierdział nimi :)


@dr_love: Takie są skutki, gdy Kouros wejdzie za mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz