Wpis z mikrobloga

O kurła xD ten cały #strajknauczycieli to jeden wielki mem xD

Mam w znajomych na FB kilku nauczycieli z poprzednich szkół. Kto najgłośniej krzyczał, wrzucał smutne zdjęcia i filmy związane z tym debilnym strajkiem gdzie się da? Akurat te dzbany, których ze szkoły wspominam najgorzej xD Trzynastki, wakacje, tyle wolnego, 4 godziny przy tablicy i oni uważają, że dej więcej, bo nam się należy... To może słów kilka o mojej pracy

Pracuje na #kolej skończyłem studia, jestem automatykiem po studiach(inż). Każdą czynność którą wykonuje podpisuje własnym nazwiskiem i podbijam własną plombownicą. Jeśli coś się stanie, ręczę za to głową. Praca wymaga ogromnej wiedzy, znajomości bardzo wielu typów urządzeń czasem poniemieckich, mechanicznych. Muszę być mechanikiem, elektronikiem, informatykiem i elektrykiem, często wiele prac jest niebezpiecznych i pod napięciem, bo nie można zatrzymać ruchu pociągów, a coś po prostu trzeba zrobić. Zima nie zima, mróz wiatr czy deszcz, idę w tory bo tego wymaga moja praca, a teraz chciałbym zobaczyć, jak to któryś z moich nauczycieli przy 15 stopniowym mrozie włazi na 6 metrowy semafor dokonać naprawy, jedną ręką się trzyma, drugą odkręca komorę, a pod nim leci pociąg 120km/h. I to za 2500 na rękę. Nie ma trzynastek, a urlop ma 26 dni. Śmieje się wam w twarz nieroby, w żadnym innym zawodzie nie macie szans sobie poradzić, dlatego strajkujecie. Gardzę takimi roszczeniowymi bulwami.

I żeby nie było, nie jestem politycznie za żadną ze stron, żeby nie było że jestem płatnym trollem, ale jakby ktoś jednak chciał mi zapłacić, zapraszam na PW.

#gownowpis
źródło: comment_Zzifc52gWH1RUaYnVzcvSMyS0v6sSfkj.jpg
  • 6
@kasjana: Coś tam mówili o 600 zł, ale podobno mają włączyć stażowe do podstawy i dać wszystkim młodym tyle co starzy mają, ale znając życie będzie jak co roku, macie po 200 zł i odbierdolta się od nas( ͡° ͜ʖ ͡°)