Wpis z mikrobloga

@HaloHet: jak ktoś nie chce słyszeć laski piszczącej jak #!$%@? niech postawi sobie dom i ma spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie mieszka w bloku znając konsekwencje i jeszcze narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak nie stać na dom, to wyciszyć sobie ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaloHet: jak sąsiedzi nie chcą słuchać piszczenia jak #!$%@? to niech mieszkają w domu XD
Ludzie zapominają ze mieszkanie w bloku to przymusowa egzystencja z innymi
  • Odpowiedz
@HaloHet: o Kurde chciałabym słyszeć te rozmowę. Błagam Cię nagraj i wrzuć gdzieś.
- halo policja! Chciałam zgłosić, że sąsiadka uprawia seks. Proszę przyjechać natychmiast!
  • Odpowiedz
@HaloHet: bez przesady, dymają się u siebie w domu, maja być cicho bo tobie to nie pasuje ze ciebie nikt tak nie bolcuje? Policja by cie wybrechtała.
  • Odpowiedz
@ryohei: Wiedziałam ze ktoś to napisze XD


Chodzi o to raczej ze to zagłuszanie ciszy nocnej bezczelnie i po chamsku.
„BO KTO NAM ZWRÓCI UWAGĘ O RUCHANIE HEHEHEHEHEHEHEIEHEHHEHE”
Normalny człowiek ma to z tylu głowy..
drą mordę tylko takie patusy a takich nie lubimy. Benc.
  • Odpowiedz
@HaloHet: Normalny człowiek nie #!$%@? się do byle #!$%@?, normalnego człowieka nie rusza to, ze ktoś za ściana posuwa swoją dupę jak mu się podoba. Po chamsku zagłuszają ciszę nocna bzykając się u siebie w domu. JPRDL. Bezczelnie zagłuszają noce #!$%@?ńcy na klatkach, albo patologiczni sąsiedzi. Już pisałem, ze nie rozumiem ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, a kupujących chate w bloku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak sąsiedzi nie chcą słuchać piszczenia jak #!$%@? to niech mieszkają w domu XD

Ludzie zapominają ze mieszkanie w bloku to przymusowa egzystencja z innymi


@Paula_pi: jak ktoś nie chce słuchać heavy metalu na cały regulator to niech mieszka w domu xD Ale ci ludzie są #!$%@?, no nie moge xD
  • Odpowiedz
@S7-1500: #!$%@? to są ludzie myślący ze można słychać metalu w bloku
Boleśnie wiem coś o tym
#!$%@? zawsze pukały jak se w Krk puszczałam muzyczkę
Dlatego nie mam litości nawet do ruchania
  • Odpowiedz
@ArchDelux: pozwól ze ci zacytuje: „ ja tez ( ͡° ͜ʖ ͡°) who cares ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałem sobie kogoś dzisiaj zirytować ( ͡° ͜ʖ ͡°)” - nie ma za co. Następnym razem czytaj wątek do końca zanim się po 5h dopierdzielisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz