Wpis z mikrobloga

#ps4 Szukam ciekawych sposobów na oglądanie filmów (seriali i pełnometrażowych) na PS zarówno z platform takich jak Netflix jak i Google Play i chcę was zapytać o opinie z czego korzystacie. Wiem, że apka Netflixa działa dobrze, natomiast słyszałem, że ta od HBO to jakieś nieporozumienie. Wiecie, czy Google Play też coś oferuje? Może polecicie coś innego?
  • 13
@flisek94: @patoologiaa: No to działa to HBO czy nie :D Jeden rabin piszę, że działa drugi, że nie :) W zasadzie chodzi mi tylko o stabilność i brak buforowania, bo to że jest mało przyjazna, mało funkcjonalna czy co tam mi nie przeszkadza.
@mafiafb problemy z jakością czy buforowaniem miałem tylko przy premierach watahy. A teraz kiedy jest szał na Got to żona mówi że może raz jej przycieło na jakimś odcinku. Mam wrażenie że na ps4 Hbo działa najlepiej.
Mogę polecić także apke Plex. Stawiasz serwer Plex


@flisek94: nie zauważyłeś jakiś przycinek/buforowania przy filmach z "wyższym" bitratem ( > 7-8Mbps). U mnie nie idzie oglądać - LAN na gigabicie, komp szybki (ale oglądam na PLEXie z OperaStore w TV Sony)
@flisek94: nie, nie... wszystko na kablu, tv na dobrym, switchu 100Mbps, komputer w ONT światłowodowym na 1Gbps

PS. pytam w sumie z ciekawości - ale odpalę na ps4 i obadam, może TV nie daje rady - ale to w sumie nie wazne, bo właśnie planuje i tak coś do filmów dostawić z HDMI