Wpis z mikrobloga

w sumie to mi nawet nie szkoda tego narodu, zobaczycie że jak odejdą na emeryturę obecni lekarze, nauczyciele oraz inni to za parę lat będą was obsługiwali ukraińcy bo reszta zwyczajnie wyjedzie

wy naprawdę nie kumacie że jeśli chcecie by polacy tu zostali to musicie im zapewnić godne warunki do samorozwoju i pracy co nie?

#strajknauczycieli #strajk #bekaznauczycieli #neuropa #bekazpodludzi #polityka
  • 27
@jacieniemog28 A będzie jakiś system oceniania wydajności nauczyciela? Czy wszystkim po równo, żeby ci się opierdzielają zbierali kasę za tych co przykładają się do pracy?
Jak wprowadzą chociaż bon oświatowy to jestem za podwyżkami nawet 1500 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biliard: kumplu, nigdzie nie napisałem, że jestem za któremukolwiek z idiotów przy korycie. Stwierdziłem fakt, że ta zielonka to opłacany drukarz.
@jacieniemog28: Oezu. Ile bym dał za takich zaangażowanych Ukraińców z pasją uczących młodzież, zamiast tych zgorzkniałych bab nienawidzących innych ludzi (ʘʘ) Bo do lekarza Ukraińca już chodzę z dzieciakami sam płacąc mu 250 zł za wizytę po tym, jak w publicznych przychodniach kilka razy im poważnie zaszkodzili zamiast pomóc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biliard: kogo próbujesz oszukać? Zauważ że nasila się to wszystko teraz, kiedy robi się co raz bardziej "wyborczo". Co dzień pojawia się zielonka, która pisze jakieś gówna, które popierają jedną ze stron.
jak odejdą na emeryturę obecni lekarze, nauczyciele oraz inni


@jacieniemog28: Do kogo wiec sie zwracasz? Grupa spoleczna, jak ja ladnie nazwales inni, jest bardzo liczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty, dorabiajacy licealista, piszacy te nietrzymajace sie kupy wysrywy za szekle tez sie zaliczasz do niej.
Strach, ze takie bezsensowne wpisy sa plusowane.
@jacieniemog28: za lekarzy i tak place bo na nfz to kolejki a szkole raczej wybiore prywatna dla swoich dzieci. To ci sami biedacy ktorzy nie popieraja strajkow nauczycyieli/lekarzy sami sobie dolek kopia xD