Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie nie polecam produktów Polski Banan! Postanowiłem zabezpieczyć ekran w telefonie. Wbiłem na alledrogo i pomyślałem że spróbuje coś tańszego i wybór padł na produkt Polski Banan. Wziąłem BananEdge (folia) i BananGuard (szkło) żeby spróbować. Nie spodziewałem się cudów, ale to była jakaś masakra. Folia jeszcze ujdzie. Chociaż bardzo cieniutka i mokra chusteczka do czyszczenia była wysuszona, więc miałem dwie suche. Ale szkło to już był jakiś cud. Nawet się tego nakleić na ekran nie dało.
Także ten. Pięć dych jak psu w dupe.
#testowanie #telefony
MightyUser - Zdecydowanie nie polecam produktów Polski Banan! Postanowiłem zabezpiecz...

źródło: comment_o294aQPkenI0x6n6wB2SjjXWfRyuTzxf.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@MightyUser: etam, kupiłem najtańsze 2 szt. szkieł z allegro, bo myślałem, że szybko się zużyje i mam na fonie już rok i luz, druga czeka i chyba się nie doczeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MightyUser ja na swoim s8 mam Hama (z rtv euro agd za 40 ziko) samoregenerująca co jest prawdą, jedyny minus to pod światło widać jakby była cały czas tłusta, zakrzywiana chroni prawie cały przód, ogólnie polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MightyUser #!$%@? nigdy tego nie skumam jak można kupować jakieś chińskie szkła, albo iść do jakiegoś punktu GSM gdzie mają tsz chińskie gówno. Każdy wie że jest jeden gracz na rynku - i jest to 3mk Kiedyś sceptycznie do nich podchodziłem, ale od 2 lat nosze flexibleglass, wymieniam raz do roku, i lepszej opcji nie ma na ochronę swojej cegły
Chyba że zna ktoś godnego konkurenta 3mk to słucham, alternatywa zawsze mile
  • Odpowiedz