Wpis z mikrobloga

  • 4
@Minishcap
@celuch1920
Bardzo spoko, jest troszkę kwiatowo, dość mocno nadal wyczuwam kwiat pomarańczy.
Do tego kardamon otula kompozycje i w tle sobie wybrzmiewa wanilia.
Parametry nie wiem jak, ale dość mocno z nadgarstka mi projektował po jednym strzale, przez 1-1,5h więc jest bardzo fajnie.
Czas na poważniejszy test jeszcze przyjdzie :D
@speekie1989
Możliwe, mógł Ci się też znudzić najzwyczajniej :D
Dla mnie jest to bezpieczne pachnidło co ma swoje zalety, ale także
  • 1
@celuch1920
Masz rację, że miałeś odczucie, że idzie mocno w stronę whisky - bo tak jest, chociaż w składzie nie ma alkoholowych nut.
Powiem więcej, że nawet bym tutaj postawił tezę o inklinacjach do Bentleya, ale w taki o wiele lżejszy, nie przytłaczający sposób, bardziej kwiatowy.
Koniec końców takie porównanie bym tylko widział w odczuciach z odległości, bo przy nadgarstku ewidentnie czuję pomarańczę, kardamon i wanilię :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuKlanAdraHrepuS: jeszcze jeden przyjdzie, mam nadzieję, że chociaż jeden będzie cały! co do perfumy, bardzo fajne ale muszę na spokojnie zrobić globala bo chwilkę wcześniej testowałem 4 inne i ciężko z odbiorem
@fuKlanAdraHrepuS: jeżeli chodzi o chergui * ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dradziak: szczerze mówiąc wątpię, że to się stało w transporcie do mnie bo paczka była dobrze zabezpieczona, 2 osoby zamówiły u mnie odlewkę z flakonem, to dorzucę im te kawałki plastików, będą chcieli to sobie skleją xD