Wpis z mikrobloga

Przeceniłem wpływ Nurkica i nie doceniłem kontuzji PG lub znowu się na niego nabrałem. W sensie on w prawie każdym sezonie ma miesiąc dwa gdy jest gorący a potem powrót do rzeczywistości. Czyli mega gracz ale nie mvp. Westbrook to Westbrook. Kiedyś przynajmniej mógł coś tam zagrać w midrange. Teraz nic mu nie siedzi. Do tego odpały umysłowe. Pewnie tak jak piszą właśnie wychodzi z prime i będzie to brutalne dla OKC bo gość nawet jak próbuje grać zespołowo to OKC nie ma za bardzo czym straszyć zza łuku.

I czapki z głów przed Dame. Udowodnił, że był w tym roku borderline all-nba first team bo w second powinien być na 100%

#nba
  • 11
@Ryjuss: złapali się na #!$%@? Portland po kompromitacji z zeszłego sezonu. Oprócz Nurkica myślałem, że McCollum wróci później i w gorszym stanie. No i #!$%@? OKC miało do udowodnienia.

PG niby miał kontuzję, ale w zeszłym sezonie też miał miesiąc MVP a potem #!$%@?. Nie wiem właśnie czy on po prostu taki nie jest. Świetny na odpaleniu ale jak nie idzie to dupa.

Nie rozumiem Westbrooka, nie wiem gdzie leży problem.
złapali się na #!$%@? Portland po kompromitacji z zeszłego sezonu. Oprócz Nurkica myślałem, że McCollum wróci później i w gorszym stanie. No i #!$%@? OKC miało do udowodnienia.


@iAmTS: Portland też ma coś do udowodnienia. Wbrew pozorom wydaje się, że CJ też został przepłacony, ponieważ numerki pokazują, że McCollum zalicza powolny decline. Na tyle, że najpóźniej za 2 sezony nie będzie w stanie rzucać po 20 PPG. Chyba że zacznie wtedy
@iAmTS: Przegrala bo raz Billy nie potrafil wykorzystac slabych punktow Portland to wygladalo jakby to sabotazowal lol. 2 Russell zagral fatalnie tracil pilki pudlowal koszmarnie jeden mecz z 5 mu sie udal i tyle. Kolejny powod przegranej to slaba gra lawki tam nikt poza Noelem i moze Morrisem nie ogarnia wgl Wszystkie mecze nawet przy tak tragicznej skutecznosci OKC byly na styku albo do wygrania i to tylko wina dzbanow BIllego
@Ryjuss: I faktycznie moze byc podobna sytuacja z Westbrookiem co z Wadem brak atletyzmu czyli brak jakiejkolwiek gry pamietajmy ze Westbrook mial juz sporo kontuzji i zdrowszy na pewno za rok nie bedzie czyli drop formy pewnie jeszcze bardziej
@xyz4321: nie rozumiem i trochę pluje na prowadzenie ofensywy opierającej się na wzięciu pierwszej lepszej okazji do zapunktowania i volume shootingu.

Bierzesz łatwe punkty a nie pierwsze #!$%@? lepsze, bez myślenia o twoim skillu, procentach i szansach. Nie ma nic gorszego niż gość który niby wie, że czegoś nie potrafi ale robi to ciągle i ciągle, i ciągle. Zawsze #!$%@? tak samo, zawsze losowo, zawsze bez przemyślenia.

Zaakceptowałbym ataki z #!$%@?
@iAmTS: Paradoksalnie jakby Westbrook mial wokol siebie tylko samych sharp shooterow tylko naprawde dobrych to mogloby cos wyjsc druzyna w stylu Bucks czy Rockets gdzie Giannis tez nie rzuca, ale reszta druzyny otwiera mu wjazdy pod kosz czyli to co West lubi i umie chyba? Adams jest totalnie bezuzyteczny dla OKC a sciaga 25mln$ za cene konczenia paru lobow i jakichs zbiorek w ofensywnie. Noel w sumie robi to samo moze
@xyz4321: też nie chcę pchać tu #!$%@? narracji, że potrzebny jest Westbrook i shooterzy. Nie trzeba mieć trójki tylko #!$%@? MÓZG i jakiś plan. Jakąś tożsamość, jakąś świadomość swoich mocnych i słabych stron, swoich #!$%@? graczy. No tak jak mówię, połowa ligi #!$%@?, że Adams ma najtwardsze screeny, a punkty z PNR i Brodiego i Georgea, ba nawet Shroedera to jest druga (i niżej) dziesiątka ligi.

Adams nie kreuje nic sam,
@iAmTS: Przeciez w tym roku raczej odejdzie Durant pewnie gdzies na wschod. Lakersi moze sie wzmocnia o AD, a moze i nie i zostanie im tylko Butler. Sytuacja na zachodzie jest ok zeby dojsc do finalow konfy, ale z dobrym trenerem i dobrze dobrana druzyna. Ale to zbyt abstrakcyjne mowic o takich rzeczach gdy druzyna dostaje sweepy od przecietniakow co w 2 rundzie ugrywaja po 1 lub 2 mecze.
@xyz4321: też bym obstawiał, że można to zrobić z tą ekipą. No #!$%@? nigdy bym nie powiedział, że OKC ma mniej talentu niż Jazz, Nuggets czy Spurs. W tym sezonie nie wiemy jak np. wyglądałoby starcie Jazz z innymi ekipami na swoim poziomie, bo dostali Rockets, ale ze wszystkich serii to właśnie OKC - Portland miało być tą wyrównaną walką.

Co to ma być, ze te dwa lata to nawet nie
@iAmTS: Tak wlasnie wyglada opieranie gry na PG ktory nie rzuca i buduje mu sie druzyne ktora tez nie rzuca XD genialne podejscie Prestiego. Do tego momentu kiedy nie bedzie 4 zajebiscie dobrych sharp shooterow w starting 5 OKC to nie ma co liczyc na nic.