Wpis z mikrobloga

Mirki #bialystok, gdzie zjem takiego prawdziwego, amerykańskiego, wielkiego, tłustego, z wielką ilością sera, bekonu, sosu BBQ i czego tam jeszcze - burgera? Cena nie ma znaczenia, chcę się poczuć jak w Teksasie! :)
#jedzenie
  • 15
  • Odpowiedz
@alpag: jeżeli chodzi o wielkość i tłustość :> Miły jest dobry, Roxy czasami jest taki sobie, ale też jak bym miał wybierać to albo to albo to :P Quickera nie próbowałem

@npwjsn: jak weźmiesz dużego to będzie :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@b__g: @npwjsn: w elwisie idziesz jak chcesz się najeść za mały pieniądz. Mięso jest z jakimiś chrząstkami i średniej jakości oblecha, gryziesz burgera a coś ci chrzęści między zębami
  • Odpowiedz
@npwjsn: spróbuj w „BBQ u Miłego”, jak weźmiesz z dodatkowym serem to myśle ze spełni to Twoje wymagania. Co prawda tam jeszcze burgera nie jadłem, ale żeberka ma #!$%@? ()

Pod żadnym pozorem nie idź do tego starego „Miły Burger” - dno i kilometr mułu, byłem wczoraj i się P O T Ę Ż N I E rozczarowałem ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@npwjsn: Czarno na białym w Łapach. Trochę tych burgerowni pozwiedzałem i tam były jedne z lepszych. Chociaż nie byłem z pół roku, ale myślę że jakość diametralnie nie spadła
  • Odpowiedz