Wpis z mikrobloga

Za dwa dni opuszczam moją strefę komfortu i wyjeżdżam do Holandii. Jadę tam, żeby zmienić coś w swoim życiu i zacząć je od nowa. Bardzo się denerwuje z tego powodu, chociaż wszystko mam zajebiście załatwione. Tutaj wegetuje, jestem samotny i mam jakąś depresję czy cholera wie co. Są tutaj jakieś mordki z #holandia? Mega mnie to wszystko stresuje :(
  • 30
@FarGO: ogólnie to kuzynka załatwia mi pracę. Jest kierownikiem i ma kontrakt bezpośrednio przez firmę, a nie agencję. Ma znajomosci w Polluxie i przez to biuro będę zatrudniony. Miałem do wyboru jeszcze jakieś, ale w polluxie załatwiła mi auto firmowe na dojazdy do pracy
@sleep_raver: tak z kilka lat temu agencja Pollux słynęła z tego że zatrudniali bez zaświadczenia o niekaralności i dzięki temu na pracowniczych hotelach było wysokie stężenie patusów. Bo chyba klamki w oknach na klucz, a klucz u huis meestera to nie jest normalne...
@grap32: byłem cztery lata temu w Holandii. Właśnie tez przez pollux. I tak jak mówisz, stężenie patusiarstwa ogromne. Weekend to było cpanie piguł, fety, koksu i wóda. Do dziś pamietam, jak jeden koleś dostał taki #!$%@?, że ciężko było go poznać. Na własne życzenie, bo odpalił mu się tryb Boga po fecie, koksie i wódce. Ogólnie te hotele prowadzą osoby prywatne, a pollux tylko je wynajmuje. Od hotelu zależy jakie warunki
@sleep_raver: szkoła dobry plan. Jak nie chcesz z Polakami to na grupach facebookowych można sobie poszukać współlokatora różnych narodowości. Ja już prawie zamieszkałem z Belgiem albo Chorwatem, ale w ostatniej chwili stwierdziłem, że to, że ktoś będzie mi jęczał o brudne naczynia w zlewie czy, że robię syf wieczorem nie jest warte jego 600€ dokładki do czynszu i wynająłem sam;)
@JohnReese: czemu? Tutaj wszystko latwiej przychodzi, latwo klientow pozyskac bo ludzie maja pieniadze i wiecej potrzeb jak w Polsce. Np moje zakandele, wystarczylo napisac na Mirko o nich a juz mam dwoch klientow, a w Polsce byly osoby handlujace parowkami to splajtowaly i nawet wsparcie Korwina nie pomoglo
@sleep_raver: Daleko ( ͡° ʖ̯ ͡°) , jakbyś potrzebował jakieś pomocy w sprawach urzędowych, lub z innymi pierdołami to pisz na priv. W prostych sprawach chętnie pomogę