Wpis z mikrobloga

#plus #plush #gsm

Przenioslem sie w piatek do plusha, a dzis aktywowali mi karte. Gdyby komus podobnie jak mi nie bedzie sie chcialo wczytywac w regulamin to tylko podpowiem, ze "przez pierwsze 3 miesiace korzystasz z nielimitowanej transmisji danych" oznacza to, ze pakiet jest powiekszony o 5gb. "Na stronie moze jest i tak napisane,ale w umowie, ktora Pan podpisal jest inaczej"
I fiut sie rozlaczyl.
Nie mam tych papierów przy sobie, ale cos czuje, ze bede musial przestudiowac je jeszcze raz. Moze wiecej takich smaczkow bedzie
Pobierz
źródło: comment_IpY98jdqNiahBhmc9PugAdItyE4ZfHGK.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lupaczkokosow: haha caly plus. Przejdź do orange free nie będzie takich kwiatków a transferu będzie dużo więcej np teraz mam ok 65gb miesiąc razem z doladowaniem i pakietem nolimit za 25
@Specjalista_Plus:
zadzwonilem na wasza infolinie potwierdzic, ze wszystko jest tak jak trzeba. Tzn darmowe 3 miesiace abonamentu, social free i youtube do oporu przez 3msc. Tutaj przy ostatnim wasz konsultant parsknal smiechem. Kazal poczekac minute i wrocil z taka informacja jak podalem wyzej o zwyklym powiekszeniu pakietu. Tak, jak teraz czytam o tej promocji to wychodzi na to, ze trafilem na zwyklego debila co sam nie wie o czym mowi
@lupaczkokosow: Przykro mi z powodu tej sytuacji. Zgodnie z regulaminem promocji w ramach Pakietu Video free przesyłanie i odbieranie danych w serwisie YouTube przez 3 pełne okresy rozliczeniowe nie pomniejsza podstawowego limitu transmisji danych w pakiecie internetowym.
Dodatkowo jest przyznane 10 GB do wykorzystania, licząc od czwartego okresu rozliczeniowego na przesyłanie i odbieranie danych w ramach YouTube. Oznacza to, że przez pierwsze 3 miesiące nie ma przydzielonej konkretnej liczby GB do