Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa. Wczoraj dwukrotnie nadziałem się na boty, które zdjęły mnie jednym strzałem w klatę z pompki, odległość 15-20m armor untar i zhuk-3, hełm zsh z szybką.

O ile boty nie dostały nagle slugów (a przeszukując scavy nie natknąłem się jeszcze na taki fenomen, zawsze mają buckshoty) to są dwie możliwości: penetracja pancerza wzrasta wraz ze spadkiem dystansu (wciąż jednak jeden hit w opancerzona lvl 3 klate to za malo) ALBO bsg jak zwykle coś pokombinowało w statystykach botów. Scav boss ma kilkanaście razy więcej hp w głowie, scavy latają z unlimited ammo, więc co za problem podkręcić inne statystyki. Jakoś dziwnym trafem biegajac w krotkim gen4 dostajesz najczęściej w łapy, w forcie w giry etc( ͡° ͜ʖ ͡°)

#escapefromtarkov
  • 3
  • Odpowiedz
@Gniewo_ Może armor bug? Wtedy gra traktuje Cię jakbyś nie miał pancerza.
Co do nóg i rąk sprawa jest znana - boty celują w nieopancerzone strefy
  • Odpowiedz
scavy po ostatniej aktualizacji to terminatorzy, mimo że nie wystaje ci noga zza rogu to i tak cie w nia postrzeli albo bedzie strzelal przez krzaki mimo ze nie powinien cie widziec, granaty scavow tez sa zepsute bo albo wyrzucaja je jak z mozdzierza na ogromne odleglosci zagotowane ze nie masz szans przezyc albo zabijaja siebie samych bo granat laduje pod ich nogi.
  • Odpowiedz