Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blogger: xD nie wrzucaj takich tabel bo brzuch boli mnie od śmiechu.
Mentalność niewolnika, który zrezygnuje z połowy wypłaty na rzecz benefitów.
Ja tam wolę tańsze gry niż gówniane ficzery jak np. streaming, który jeżeli chciałbym uprawiać na poważnie i tak zorganizować musiałbym we własnym zakresie, żeby to miało ręce i nogi.
Steam to wielka platforma, a Epic Store to tylko sklep. Jak #!$%@? trzeba być, aby oczekiwać tego samego,
  • Odpowiedz
@coolface: Coś mi się zdaje że ta platforma nie przyciągnie dużej ilości graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba ludzi przyciągną darmowe tytuły jakie wcześniej tam rozdawali, jak choćby subnautica i chyba slime rancher.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: tu raczej chodzi o wygodę użytkowania jednej platformy niż wielu - dlatego niektórzy wolą sobie kupić assasina na steamie i zapłacić parę zł więcej - kto bogatemu zabroni?

Jak #!$%@? trzeba być, aby oczekiwać tego samego, a najlepiej w lepszej jakości?


Ty oczekujesz od tego sklepu tańszych tytułów: kto tu jest w takim razie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blogger: a jednak marże steam ma większe, więc więcej pieniędzy trafia do firm, które produkują gry, które lubię, co przekłada się długofalowo na lepszą jakość produktów. Gdy Epic będzie już łeb-w-łeb ze steam to będzie konkurować ceną i wtedy już sam zdecyduję, czy chcę płacić 10% więcej za czacik z kolegami i rozbudowę mojej potężnej biblioteki Steam. Byle żeby to nie szło dalej w kierunku wyłączności na sprzedaż. Jak dla
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@blogger: teraz zasłaniają się walka z monopolem i kuszą lepszymi marżami a z czasem pewnie jak już zdobędą spory kawałek tortu to zacznie się dojenie i tyle dla ciebie graczu z konkurencji bo monopol zastąpi monopol lub będzie dwóch duzych graczy a ceny będą takie jak na konsolach lub wyższe
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Przecież prędzej czy później epic zrówna się funkcjami ze steamem i nadal będzie narzucał swoje - może nawet wyższe ceny.

Twoje pieniądze to Twój wybór - myślę że ludzie w tym przypadku również zagłosują portfelami i zobaczymy jak długo to pociągnie.

Mnie akurat mało obchodzi że Borderlands 3 będzie przez 2 czy 3 lata na wyłączności na epicu bo i tak nie kupuję gier na
  • Odpowiedz
@blogger ten obrazek jest bez sensu. W chyba oryginale gdzie były platformy serialowe miał sens bo płaciłeś kilkadziesiąt złoty jednej platformie i miałeś wiele najpopularniejszych seriali. Dlatego ludzie odchodzili od piractwa bo te 30 zł miesięcznie to nie problem. A teraz wyszło pełno platform i na nich też są dobre seriale czyli żeby wszystko obejrzeć musisz płacić jakaś tam krotność tego co było tylko na netflixie. 4 dobre platformy i już
  • Odpowiedz