Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem totalnie w dupie,miałem niedawno pogrzeb matki. Jedynej osoby która jescze żyła z rodziny. Sam musiałem zapłacic za pogrzeb i wydałem wszystkie osczędnosci. Mam 124zł na koncie,normalnie wypłata by była za 20dni ale zwolnili mnie z pracy za to że wziąłem wolne po pogrzebie. Szef to pajac a to był typowy januszex. Dostane tylko wyrównanie 350zł. Za tydzien mam opłacic czyns,nie mam za co jesc i niedlugo nie bede miał gdzie mieszkac. Przyjaciół od których moge pozyczyc tez nie mam. Groteskowa sytuacja,zdechne chyba w przeciągu nastepnego miesaca. Próbowałem szukac pracy ale nikt mi nie da zaliczki,nigdzie w tydzien nie zarobie tyle zeby spłacic czynsz i jesc jescze i miec czas zyc. Zadnych ofert z dniówkami nie ma. Mógłbym nawet przewalac gruz 12h dziennie. #!$%@? jest to życie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 89
  • Odpowiedz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania jakie miasto?

Też czuje bajta ale odpiszę;

Jeśli miasto to tygodniówki ma Uber, ulotkarze, ńa budowie pewnie też do dogadania ;)

Jeśli poza miastem... No to robi się problem, bo trzeba jednak dojechać do danej pracy a to kosztuje.

Kostka brukowa to dobra opcja, ogólnie budowlanka - tam biorą większość osób, na parę dni na probę później już na stałe. Większość po tych paru dniach odchodzi bo budowlanka to jednak budowlanka.
  • Odpowiedz
Jak wyżej - ZUS pokrywa koszty i jestem pewna, że trzeba się mocno postarać, żeby przekroczyć gwarantowaną sumę wypłaty. Jeszcze ci zostanie.


@mahisna: No to masz szczęście, że nie wiesz jakie są koszty pogrzebu. #!$%@?ąc już od tego posta.
  • Odpowiedz
@droid43210: Nie, po prostu kultywujemy tradycję która odróżnia nas od zwierząt. Tradycję, która była składową tego, że wiele innych kultur do dziś lepi chaty z gówna, a Europa tysiące lat temu stawiała akwedukty. Wspa-kulturowcy nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
Czynsz przesuń na później, dogadaj się że pogrzeb że czekasz na zwrot z zasiłku pogrzebowego. Sprawdz co możesz sprzedać na szybko. Lombard się nie opłaca. Wystawiasz coś w najniższej cenie w porównaniu do innych oferty i w kilka dni możesz coś opchnąć. Szukaj na OLX pracy na budowie przy sprzątaniu.
  • Odpowiedz