Wpis z mikrobloga

Cześć, byłby ktoś chętny na odkupienie biletu do IMAX w Katowicach (Punkt 44) na film Avengers: Koniec Gry 3D IMAX, sobota 27.04 o godz. 18? Biletu nie mogę zwrócić. Miałem iść z siostrą, ale coś jej wypadło w tym dniu i nie może iść, co by oznaczało że miejsce będzie obok mnie. ;)
W miarę fajne miejsce mam (rząd 11, patrz zdjęcie, okolice czerwonego zaznaczenia), bilet jest studencki, bez okularów, ALE pisałem do cinema city i można go zamienić na normalny najpóźniej 30 minut przed seansem osobiście u managera kina. Okulary mogę pożyczyć.

Cena to 28,- za studencki, chyba że uda się zmienić na normalny to wtedy 32,-.

Ja - ok. 25 lat, introwertyk, małomówny, na co dzień pracuję jako magazynier. W razie pytań zapraszam na PW.

#avengers #marvel #slask #katowice #dc #spotkajmirkawrealu #kino #cinemacity #filmnawieczor #film i trochę #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #sprzedam #rozowepaski
turbine - Cześć, byłby ktoś chętny na odkupienie biletu do IMAX w Katowicach (Punkt 4...

źródło: comment_pcZriet4beZQIFed0ND4NCwtHy9kRibw.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: A no taka że 3/4 kina jest już zajęte, i zostały tylko miejsca na skraju (patrz obrazek, zielone wolne), więc jak ktoś chce zobaczyć film szybko po premierze to ma okazję dostać dobre miejsce. Z miejsc na środku (przynajmniej w moim odczuciu) wygodniej się ogląda filmy 3d tym bardziej w imaxie.
  • Odpowiedz