Wpis z mikrobloga

Czy jakiś #rozowypasek mógłby się wypowiedzieć na temat swoich przeżyć w portalach randkowych typu #sympatia #badoo #tinder ? Pytam z czystej ciekawości, choć mógłbym sprawdzić to sam zakładając fałszywe konto ale nie zrobię tego bo:
a) nie jestem kobietą i nie potrafiłbym się wczuć w rolę
b) musiałbym poświęcić sporo czasu na ten ,,projekt"
Myślicie, że to dobry sposób na poznanie kogoś, czy może wręcz przeciwnie, żałujecie że wpadłyście na taki pomysł bo pełno tam dziwaków
Napiszcie ile miałyście randek i czy jakaś była udana :)
  • 30
@Antoni_Kosiba: na tych portalach to mnóstwo ściemniaczy, większość z panów chcę od razu łóżka - chociaż zarzekają się, że chodzi im o związki, miłość, uczucie. Ale są też tacy, którzy już po pierwszym "cześć" piszą komplement, a w drugim zdaniu, pytają czy mam ochotę na dobrą zabawę. Niektórzy, po kilku dniach pisania, wymianie komunikatorami potrafią wysłać np. na whatsappie od razu swoje przyrodzenie. Wtedy out, split.

Spotkania dużo weryfikują. M.in. głównie
@bon-bon Ja tak samo nie szukałem na siłę :nudziary bez zainteresowań won!
@M1r14mSh4d3 Co do wzrostu to zawsze mnie to śmieszy. Widziałaś kiedyś 2 metrowego 80 latka?Pewnie nie bo by ukrwić taki organizm i go zregenerować trzeba mieć serce jak słoń
@patrzpan: ale ja jestem za niska na dwumetrowców. Bez sensu. Dla mnie facet musi mieć powyżej 180 cm. No nie wyobrażam sobie, abym założyła szpilki i patrzyła z góry na mężczyznę, z którym idę na randkę. Weź. ;-)
@bon-bon To tak samo jak któraś z was nie uprawia sportu bo to i sro. Jak pisałem to nawet nie docierało to że reguluje m. in. gospodarkę hormonalną ()
@M1r14mSh4d3 Dobra heheszki to heheszki,ale serio taki organizm 2 metrowy naprawdę musi się postarać by wszystko ukrwić i dotlenić:nie tędy droga.Poczytaj o Gregu Kovacs: wiadomo profesjonalny kulturysta i brał ale i bez tego by zszedł
@Antoni_Kosiba: Ja Ci powiem tylko tyle. Nie tędy droga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te portale randkowe to gówno. Dziś czytałem w gazecie, że kiedyś tinder był tylko do roohania, a dziś to można znaleźć tam miłość XD i to lepsze niż próba kontaktu realnego. Taki #!$%@?. Dopóki nie zobaczysz drugiej osoby, nie wymienisz z nią słowa, nie poczujesz dotyku to #!$%@? wiesz o tym człowieku. Tinder służył