Wpis z mikrobloga

Czy macie jakąś sprawdzoną metodę na polowanie? Często samo szukanie zwierzyny zajmuje mi z godzinę (naszego czasu)
A jak juz znajdę to zanim podejdę na kucaka to on sobie zdąży zjeść i odejść na spokojnie xD jedyne co upolowalem to dwa łosie, dwa daniele, sarne i zająca a gram od 3 dni. Macie jakies protipy?

#thehunter #thehuntercotw #gry #myslistwo
  • 13
@wysuszony kupowac jakieś czy używać tych domyślnych? Moze ja po prostu za dużo chodzę, bo praktycznie wcale nie przystaje. To tez kwestia oprawy graficznej która jest tak piękna, ze chodzi sie z przyjemnością
@DragDay7 no jest ciężko, po śladach chodzić tez jest trudno bo co chwile wskazuja inna droga na której koniec koncow nic nie ma. Ustrzelenie zwierzaka z bronii jest niemożliwe, jakbym nie wcelowal to nie jestem w stanie zabić, jedynie łuk który na miejscu ją sprowadza do parteru
@TadzioNorek: spraye działają na odl. 150m przez 10 min, żeby ściągnąć coś dalej używasz wabików dźwiękowych, które działają też ok 10min w użytym miejscu - używasz, odsuwasz się od tego miejsca i czekasz. Czasem zwierzę odpowie - wtedy wiesz gdzie jest i ciśniesz tam powoli.