Wpis z mikrobloga

Dziwne. Wychodząc na dwór totalnie nie zauważam żebym był atakowany przez kościół, nikt nie narzuca mi wiary, nie widzę na ulicy gwałconych kobiet i nie widzę na ulicy bitych homoseksualistów. Mieszkam w Warszawie, okazuje się że na #wykop siedzą debile z zaburzeniami.

Elo

#niepopularnaopinia
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@Basiura89

Nie rozróżniam debili na lewaków czy prawaków, jestem zdania że na 300 osób w grupie zawsze znajdzie się kilku #!$%@?ów którym trzeba #!$%@?ć w zęby.
  • Odpowiedz
  • 1
@SnowFox

To niech mi pokaże. W samym centrum Warszawy na ulicy marszałkowskiej jest klub dla gejów, jakoś nie słychać w mediach o tym żeby komukolwiek stała tam się krzywda, funkcjonuje od wielu lat.
  • Odpowiedz
@Notabene: A właściwie tak mnie zastanawia..jak pójdę do takiego klubu i powiem, że nie jestem zainteresowany, bo wolę dziewczyny to uszanują moją "odmienność"? Chyba powinni, nie?
  • Odpowiedz
@Notabene: Choćby dlatego, że oni wszędzie akcentują swoją odmienność i domagają się z tego tytułu nie wiadomo czego. Powinno to chyba działać w dwie strony?
  • Odpowiedz
  • 1
@Basiura89

Mi totalnie nie robi krzywdy homoseksualista. Na wykopie panuje retoryka że każdy ma znajomego geja który nie popiera marszów równości i ogólnie #bekazprawakow, a ja znam takich ludzi którzy twierdzą że to im szkodzi. Geje to pocieszne mordy są, to że wolą facetów to mnie #!$%@? obchodzi dopóki robi to sobie w domu a nie się z tym obnosi i nie narzuca mi tego że jest jest w pełni normalne.
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: To może niech te mniejsze środowiska nie pieprzą, że chodzi im jedynie o równość, skoro tak naprawdę uważają, że należy im się to, co tym "szerszym środowiskom" niedostępne? I sam jesteś głupi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Omenu Ło matko, teraz przeskakujesz od domniemanej różnorodności którą mylisz z odmiennością (swoją drogą ty zaprzeczasz, że geje są odmienni i nie powinni używać tego tytułu? ( ͡º ͜ʖ͡º) ) do walki o równość? Ty chyba postrzegasz o wiele więcej wymiarów niż ja. Poza tym geje pewnie cię stamtąd nie wyrzucą skoro lubisz przebywać w ich towarzystwie mimo, że sam gejem nie jesteś.
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: Nazywać niech się nazywają jak chcą. Po prostu przeszkadza mi zakrzywiony obraz równości, którą różne grupy tak się przekrzykują. Na zasadzie - jak my chcemy to nam się należy, ale jak wy chcecie to wam nie wolno bo to dla nas. A potem lament, że nie są akceptowani. Ale ja nie o tym. Po prostu z ciekawości zadałem proste pytanie, bowiem skoro tacy ludzie o, było nie było, innej orientacji
  • Odpowiedz
@Omenu Sądzę, że cię zaakceptują aczkolwiek ja, podobnie jak duża część społeczeństwa będę miał ciebie za geja jeśli tam wejdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi też to przeszkadza ale jak powiedziałem, nie sądzę, żeby tu takie coś występowało. Nie wiem czy rozumiesz ale idea takiego klubu to nie osobna przestrzeń tylko miejsce żeby łatwiej się nawzajem znaleźć. To nie klub w którym geje odpoczywają od reszty tylko szukają
  • Odpowiedz