Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ja #!$%@? ten assasin's creed unity to #!$%@? zbugowane gowno, dobrze, ze pobralem za darmo, bo gdybym wiedzial, ze wydalem na to hajs to bym chyba cos sobie zrobil. Najpierw ksiaze, ktorego mialem eskortowac nie chcial ze mna gadac i juz wiedzialem ze jest cos nie tak, no ale zaktualizowalo quest, ze mam go bronic, wiec chyba wszystko ok, to zabilem wszystkich wokol co mialem i co? Nic. Ksiaze nadal stoi w miejscu, wybilem cala #!$%@? dzielnice i nic... wzialem inna misje wiec ta powinna byc anulowana, ale nawet nic mi nie wyskoczylo xd. Koncze tamta misje i wyskakuje mi, ze nie udalo mi sie obronic ksiecia XDDDD. Jeszcze w miedzy czasie zabilem po cichu tego duzego typa z siekiera, ktory pilnowal ksiecia i dostal jakiegos #!$%@? ataku epilepsji. Trzasl sie po calej podlodze, nawet pozniej na nizsze pietro sie przeczolgal wyginajac sie przy tym na wszystkie strony xdddd. Nawet nie moglem go przeszukac, bo tak #!$%@? wegorza (no ale to nie przeszkadzalo w sumie w rozgrywce zbytnio). Wgl tutaj ludzie wylaniaja sie nagle z ziemii, albo lewituja, czy chodza bez ruszania nogami, juz przywyklem. No ale wracajac do misji to podchodze do niej z 7 raz, bo, az 25k hajsu za nia, czyli duzo duzo wiecej niz zwykle, bo wysoki poziom trudnosci niby no i bede musial podejsc 8 raz bo tym razem asasyn, ktory mial mi powiedziec gdzie jest ksiaze... nie spawnil sie... (pic rel). Problemy z ta gra byly juz podczas poboerania gdy byla predkosc 0.0kb, gdy internet dzialal normalnie, pisalem o tym na wykopie jakis czas temu o tu dam link. Jaka ta gra to gowno, jaki ten ubisoft jest ujowy, ah. Zamiast zrobic gre raz na 3/4, albo i wiecej lat jak rockstar, to nie wydawajmy co rok zbugowane, robione na szybko gowno, ktore ledwo co sie rozni od poprzedniej czesci poza lokacja...

R.....n - Ja #!$%@? ten assasin's creed unity to #!$%@? zbugowane gowno, dobrze, ze p...

źródło: comment_7QXbptaMR8fWxFs7ZXNFFhBRYCiUmrzA.jpg

Pobierz
  • 4
Od zawsze wiadomo, że każdy AC jest grą liniową. Jeśli zrobisz questa inaczej niż chciał twórca gry, będzie problem.