Wpis z mikrobloga

Bądź mną.
Spotkaj na klubach swojego eks, którego nie widziałaś od 13 lat.
Surprise.jpg
Przywitaj się z mieszanymi uczuciami.
Usłysz, że nic się nie zmieniłaś.
Usłysz, że przeprasza za to jakim był sku*wysynem dla ciebie.
Usłysz, że przeprasza, bo nigdy na takie potraktowanie nie zasłużyłaś.
Gadaj z nim kolejne cztery godziny o życiu i sprawach.
Zamknij na zawsze temat rozstania.
Powspominaj to, co było dobre.
Pośmiej się znów ze wspólnych tekstów i żartów.
Ustalcie między sobą, że jest ok.
Dowiedz się, że wciąż jesteś dla niego bardzo atrakcyjna, ale zgodnie zrezygnujcie z ponownej próby. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Wybacz mu.
Dajcie sobie całusa na pożegnanie, ze słowami "do zobaczenia".
#wygryw jak nic, więc #chwalesie
Polecam każdemu.
  • 247
  • Odpowiedz
@Marysienka84: Imo fajna pozytywna historyjka. Miło, że dwie osoby nie żywią do siebie urazy, a w tych czasach jest jakaś niepisana zasada, że ex się nienawidzi. A wykopki co? Milion komentarzy, że źle użyte przysłowie, albo że jak ona może po klubach chodzić XD Frustracja wyzera wam godność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiadomo, człowiek się zmienia, czas płynie jak woda, ale koryto to samo i to samo ujście.


@Marysienka84: Otóż nie, rzeka ciągle zmienia kształt swojego koryta, ujścia do innych rzek i mórz też zmieniają się.
Sens wpisu jest śmieszny, bo chcesz wrócić do swojego byłego po kilku godzinach bajeru xD
  • Odpowiedz
  • 8
@Marysienka84 kurde zazdro. Chciałbym się tak kiedyś pogodzić z moją byłą. Nie mieliśmy żadnego kontaktu odkąd zerwalismy prawie 4 lata temu i z tego co wiem mnie nienawidzi. Przynajmniej na początku tych czterech lat nienawidziła. I słusznie bo byłem strasznym #!$%@?. Fajnie by było moc ją przeprosić
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: @Daleth2202: @Rhaegson: @DestroDevil: @biesy:

Dowiedz się, że wciąż jesteś dla niego bardzo atrakcyjna, ale zgodnie zrezygnujcie z ponownej próby. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.


@Marysienka84: A po mojemu to jest to dobre użycie. Powspominali stare czasy i w głowach mieli siebie sprzed lat. Dlatego zrezygnowali z kolejnej próby związku, bo zdają sobie sprawę z tego,
  • Odpowiedz