Wpis z mikrobloga

@Cumpelnastodwa a ja mam #!$%@?. Jestem zbyt dziwnym i wyjątkowym czlowiekiem by ryzykować i pchać się w relacje ktore prawie na pewno nie beda dla mnie dobre. Albo poznam kogos fajnego kto mnie bedzie rozumial i do mnie pasował albo nie, co bedzie to bedzie
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: A Co Ty masz do zaoferowania? Nie wypowiadasz się jakoś szczególnie elegancko, przeklinasz... W dodatku masz dopiero 22 lata, jesteś w zasadzie dzieckiem, a bije od Ciebie zgorzkniałość.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) To portal ze śmiesznymi obrazkami. Na fejsbuku nie używam przekleństw, ani nie żartuję w nie odpowiedni sposób który mógłby urazić rozmówcę. 22 lata to niby mało, a tak wiele. Dobrze mi samemu, mam czas na swoje zainteresowania, ale nie wyobrażam sobie za kilka lat wracać do pustego mieszkania.
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: Nie jestem na porodówce, mój drogi. Ze szpitala już wróciłam, był to oddział patologii ciąży. I gdzie czepiam się OPa?
@Kapsel3k: Radziłabym szukać różowej, ktora podziela zainteresowania. Długotrwałe związki buduje się na podobieństwie.
Co do wieku, to 22 lata to naprawdę mało, chyba, że w domu przeżyłeś piekło i musiałeś zajmować się rodzicami.
W Twoim wieku dopiero wkracza się w życie. Mieszkasz sam?
  • Odpowiedz