Wpis z mikrobloga

Jak po sprzedaży konta na #ps4 usunąć je z konsoli tak żeby nie zajmowało mi miejsca na ewentualne stworzenie nowego (bo z tego co wiem jest tam jakiś limit ile kont można stworzyć w ciągu roku)? Chciałem puścić konto z fifą i #fut (jak ktoś w ostatniej chwili chce przebić aktualną ofertę to zapraszam na priv, konto takie jak w moim ostatnim wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale to już byłoby czwarte i zalegają mi niepotrzebnie xD I jaki jest ten limit? Ktoś mógłby mi przypomnieć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
@Segr3gator: Fut tak, nie wiem czy 10, wydawało mi się że 8, bardziej chodziło mi o to ile można stworzyć kont psn na konsoli bo tam jest też zdaje się jakiś limit, źle sformułowałem pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdzieś coś kiedyś czytałem że w okolicach 12/15
@Segr3gator: Git, dzięki za odpowiedź. Tylko jedno pytanie - powiedzmy że sprzedałem jedno konto w styczniu, ciągle wisi mi na liście więc chciałbym go usunąć. Da radę bez aktualnego hasła? Obecny użytkownik tego konta nie będzie miał jakiegoś problemu z dostępem do niego jeśli ja na swojej konsoli je usunę?