Wpis z mikrobloga

A teraz na poważnie - jak czytam te wszystkie komentarze pt. "a potem wylosują Dudelange i odpadną", to zastanawiam się: kto Waszym klubom zabrania zdobyć mistrzostwo? Przecież możecie je zdobyć, potem wylosować takie Dudelange i wygrać 6:0. Nikt tego nie zabrania.

Ale tego nie zrobicie. A wiecie dlaczego? Wiecie dlaczego nie zdobędziecie mistrzostwa? Nie zdobędziecie mistrzostwa, bo jesteście bandą nieudaczników. Jesteście taką #!$%@?ą, która chodzi za laską pół roku, przymila się, łasi, kupuje prezenty, sądzi, że jest już prawie zdobyta, ale nagle drzwi się otwierają, wchodzi Legia i na Waszych oczach tę laskę rucha. Nawet jak Legia ma akurat wybite dwa zęby i jednego buta, to wchodzi jak po swoje.

#pilkanozna #ekstraklasa #legia
  • 14
@nightrain: oby, moze teraz jak gangsterka zostala rozwalona a Misiek sypie to jakis powazny inwestor zainteresuje sie tym klubem bo co by tu mowic, piekne i duze miasto, duzo kibicow, klub z renoma, po prostu to musi byc klub ktory bedzie walczyl o mistrzostwo...
@Venro: Nie no porównanie z dupy. Kibice innych klubów ekstraklasy są nieudacznikami bo kibicują drużynom które nie mogą zdobyć mistrzostwa? Więc ty jak rozumiem jesteś człowiekiem sukcesu bo kibicujesz drużynie która ostatnio zdobywa dużo mistrzostw. Nie no super logika możesz być dumnym z siebie. Walczyłeś zapewne do upadłego o ten tytuł
@elelel: tak naprawdę to może z 10% to w ogóle interesuje i to może być gruba przesada. Także pół Polski nie ma bonera, że ktoś mógłby odebrać mistrza Legii.
@Venro: a jak mnie nie interesuje ekstraklapa czy ogólnie polska piłka i nie mam tu żadnej drużyny to mogę się śmiać z występów polskich drużyn w Europie? Choć nazywanie tego występami to może przesada, bardziej by pasował kabaret jaki tam pokazują.
@Venro: Jaki Ty jestes glupi to nawet ciezko to opisac.

Przedstawiasz to tak jakby to Ci kibice mieli to mistrzostwo zdobyc. Uwazanie sie za lepszego dlatego, ze sie kibicuje najbogatszemu klubowi w Polsce, ktory ma sukcesy jest zalosne i po prostu glupie.

Wlasnie nie sztuka jest bycie kibicem wtedy kiedy jest dobrze a wlansie wtedy kiedy jest zle.

Czyli jak zaczne byc terwz kibicem legii to stane sie czlowiekiem sukcesu? Co