Wpis z mikrobloga

Jak wytłumaczyć rodzicom, że nie mam dziewczyny przez genetykę? Muszę to zrobić jak najszybciej, bo ojciec mnie ostatnio sondował, czy aby na pewno nie jestem gejem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amerykanski-Naukowiec: niestety, tacy ludzie stanowią u mnie większość. Są też tacy, z którymi gadam na uczelni (w znakomitej większości nerdy lub przegrywy), ostatnio wyszedłem nawet z jednym na p--o. Wiesz gdzie w tym problem? U mnie praktycznie nie ma różowych (chyba koło 5% studentów), a jak już jakaś jest to otoczona przez takich jak powyżej. Dodatkowo typowo studenckie życie towarzyskie posiadają właśnie ci normicy oraz banany
  • Odpowiedz
@Der_Deutscher_Kaiser: Mam podobnie. W technikum kilka różowych na całą szkołę a na dodatek wszystkie zajęte. Mam tak na prawdę tylko jednego kolegę (chad, co chwilę widzę jak różowe się do niego ślinią, a on musi odpędzać nawet 8/10 i mówi, że nigdy by nie dotknął takiej podczas, gdy na mnie nawet 1/10 nie spojrzy). Czasami porozmawiam na jakieś tematy związane z informatyką czy motoryzacją albo pojedziemy do mcdonalda jak nie
  • Odpowiedz