Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
#lacunafabularnienewbristol

Sam O'War

Co tu się kurde dzieje. Morderstwo gubernatora w biały dzień, zamknięte kopalnie, rozrost samoczajki do niebotycznych ilości, olimpium wydobywane na masową skalę. Nie tego się spodziewałem.
To wszystko wciąga ja wir. Samoczajki chce więcej i więcej. Mimo że świadomie tego nie biorę to przy pracy na plantacji nie da się tego uniknąć, to jest dosłownie wszędzie. Muszę porozmawiać z Ludolfem, on się na tym zna i będzie wiedział co zrobić!

Nick Chai

A tam #!$%@? Samie. Samoczajka to przyszłość, patrz ile mam z tego pieniędzy. Co prawda baron weźmie większość, ale i tak swoje na tym zarobię. Mogę być lokalnym baronem Samoczajkowym. Ha!

Sam O'War

Baronem? Co mi to da, być baronem chlewu. Popatrz na całe te elity. Poszli na obiad żeby coś ustalić i do teraz nie wyszli. Jeżeli oni mają mną rządzić to ja dziękuję. W takim tempie działania i rozwoju mocarstwa w nas wjadą zanim zdarzymy zapytać dlaczego Gubernator West nie je tiramisu. Muszę to przyspieszyć!

Nick Chai

Muszę muszę. Srać na tę politykę. Zbieramy ekipę i lecimy w góry. SKAŁA czeka. Zgadzam się co do Ludolfa, idę do niego.

Sam O'War

Ok to zgoda, to idę.
źródło: comment_e12tNU5yZJHFsR53CnYIA6O1dkHjhRtr.jpg
  • 1