Wpis z mikrobloga

Wracając z zakupów z #rozowypasek wstąpiliśmy do jej koleżanki na kawę. Poczęstowała nas karpatką ( mój ulubiony placek), powiedziałem, że nigdy nie jadłem lepszej karpatki i to był wielki błąd, moja dziewczyna spojrzała na mnie takim wzrokiem aż mi ciarki przeszły po czym musieliśmy nagle wracać do domu, a ona nie odzywa się do mnie do teraz.
#heheszki #logikarozowychpaskow
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a dajesz komplement z najwyższej półki ("nigdy nie jadłem lepszego...") innej kobiecie


@Shanny: jezu typ powiedział komplement żeby się dobrze poczuła, wcale nie musiał mówić poważnie, a jej kobiecie wyłączyła się logika, jak ja was nie rozumiem kobiety, jesteście z innej planety jednak ()
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: i myślisz, że twój facet zamieniłby się w trzynastoletnie dziecko i obraził się przez taki tekst? Jeśli przeszła przez twoją głowę choć namiastka takiej myśli, to pora na wymianę
  • Odpowiedz
@Shanny Jeżeli większość kobiet myśli takimi kategoriami, to nie dziwię, że 44% małżeństw kończy się rozwodami. Oczywiście nie wszystkie są takie. Zdarzają się normalne. Ale jednak przytłaczająca większość ewidentnie ma mniej lub bardziej subtelne zaburzenia i problemy z własną oceną i poczuciem równie własnej wartości.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Janusz_: związki to jakaś komedia.
Skoro jesteś z babą to automatycznie musi oznaczać, że robi najlepsze ciasto na świecie? Palenie głupa i stwarzanie pozorów, a niby szczerość jest najważniejsza.
  • Odpowiedz
@pierogu: aha, i żeby nie było, faceci też podobnie zazdrośnie się zachowują. Gdyby jakaś powiedziała koledze swojego chłopaka ‚jesteś najlepszy w łóżku’, pewnie również by się tamten obruszył.

  • Odpowiedz
@Shanny: Sama też taka jesteś, czy inna niż wszystkie?
Według mnie opisałaś patolę umysłową. Miałem z taką do czynienia, więc wierzę, że istnieją takie przypadki i to niezależnie od wykształcenia, ale nie przekreślaj marzeń Mirków rozciągając to na cały rodzaj żeński.

Bo jeśli byłaby to prawda, to trzebaby wam założyć chomąta i orać wami pole ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Janusz_: Już nadchodzę z tłumaczeniem - kobiety mają tak, że się bardzo lubią, ale dopóki każda myśli, że jest lepsza od swojej koleżanki. Twoją różową wkurzyło po pierwsze to, że jesteś jej facetem, a dajesz komplement z najwyższej półki ("nigdy nie jadłem lepszego...") innej kobiecie. Po drugie to, że pewnie jej kuchni tak bardzo nie komplementujesz albo nigdy nie powiedziałeś jej, że ona robi coś najlepiej (tak naprawdę może być
  • Odpowiedz