Wpis z mikrobloga

@drMuras: leje z ciebie. Dla twojej informacji powtórzę co pisałem wcześniej, ludzie do zdjęcia ścisnęli się dla lepszego zdjęcia wykrzyknika. Ty zaś liczysz najmniej zagęszczony obszar z jego tylu, uśredniasz i w tem sposób tworzysz wydumana tezę o 600 uczestnikach zdolnych do zajęcia całego placu wolności. Nawet grubym Amerykanom po 200 kg każdy by się to nie udało w takiej ilości. Pomijam debilizm statystyczny jaki robisz. Każdy kto był wie ile
  • Odpowiedz
@grubson234567: Ja leję z ciebie, widzącego maksymalnie 1000 osób widzisz masowe poparcie, nieprzebrane tłumy. Nic na to nie poradzisz że urodziłeś się tak późno i nigdy nie widziałes w Poznaniu tłumów. Co to jest 1000 osób na 600 000 mieszkańców Poznania. Dodatkowo musi cię bolec że Jaśkowiak wbił wam nóż w plecy prosząc - zresztą słusznie - o zawieszenia strajku na czas matur. Będę miał bekę jak nauczyciele w Poznaiu nie
  • Odpowiedz
Ja leję z ciebie, widzącego maksymalnie 1000 osób


@drMuras: o podniosłeś szacunki z 600? Okularki się znalazły, doświadczenie imprez masowych poprawiło, czy liczyłes używając wkładów do długopisów dla lepszej precyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo musi cię bolec że Jaśkowiak wbił wam nóż w plecy prosząc - zresztą słusznie - o zawieszenia strajku na czas matur. Będę miał bekę jak nauczyciele w Poznaiu nie dopuszcza wielkomiejskiej młodzieży
  • Odpowiedz
@grubson234567: Pożyjemy zobaczymy czy rura do matur zmieknie czy będzie total, ze wszystkimi tego skutkami równiez dla nauczycieli. Nie myślisz chyba że niektórzy rodzice maturzystów zostawią sprawę sama sobie.
  • Odpowiedz
@drMuras: Myslę że na to też liczą nauczyciele, jak i rzadzacy.. Że gniew cześci z nich trafi w rządzących odpowiedzialnych za "deformę' oświaty i vice wersa - o czym juz na mikroblogu pisałem, że uderzy w nauczycieli i opozycję. Rodziców generalnie nie obchodzi kwestia odpowiedzialności za burdel w oświacie, tylko kwestia promocji ich dzieciaków. Tak samo było 26 lat temu.
  • Odpowiedz