Wpis z mikrobloga

hej, mirki czy jest tutaj ktos kto ogarnia jezyk chinski i pomogłby mi przetlumaczyc pare szlaczków, chodzi mi o chińską aplikacje mobilną z której chce korzystać a nie ma innych opcji jezykowych, podesłałbym screeny a ktoś tłumaczenie, oczywiście jestem w stanie zapłacić za poświecony czas, nie ma tego dużo a słówka raczej podstawowe

#chiny #praca #pracbaza #lingwistyka #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@michalina__: bardzo można, ja oczywiście nie zarabiam ale wiąże obecnie z nim większe nadzieję na przyszłość niż z moimi studiami. Studiuję architekturę ale równocześnie uczęszczam do instytutu Konfucjusz na zajęcia z Nativespekerami i uczę się obecnie j. Chińskiego na poziomie HSK3. Nie jest taki trudny na jaki wygląda, najtrudniejsze jest tylko zapamiętanie krzaków ale i na to przychodzi ratunek w postaci zapisu fonetycznego w literach łacińskich. Gramatyka jest ultra prosta i
  • Odpowiedz
@michalina__: przez całe moje kształcenie nauka języków była dla mnie udręka i męka (dla tego mój angielski mimo komunikatywności i zrozumienia jest tak niegramatyczny) ale odkąd uczę się od Chińczyków ich mowy oraz kultury jestem tym coraz bardziej zafascynowany i codzienne spędzanie po kilka godzin przy nauce sprawia mi radość. :D
Ja dobrze pójdzie za rok gdy obronie magistra i odpowiednio zdam HSK3 pojadę na roczne lub półroczne stypendium do Pekinu
  • Odpowiedz