Wpis z mikrobloga

Mireczki.
Chciałbym kupić auto. Jak wygląda sytuacja?
- moje pierwsze auto
- mam 10 000
- potrzebuję tylko klimatyzacji
- głównie po mieście, lecz czasem pewnie trafi się 200-300km
- jedyny wymóg to klimatyzacja. Nie zależy mi na bajerach, niskich kosztach utrzymania itd.
W co celować?
#kupnosamochodu #samochody
  • 27
  • Odpowiedz
@eternalmarcos: Na pewno nie francuski. 10000 więc samochód nie nowy, czyli lepiej żeby się cały czas nie psuł. Skoro koszty utrzymania są Ci obojętne to zastanów się nad japończykiem - honda, toyota, mitsubishi. Ciekawą opcją może być ford. Jeżeli niemiecki to volkswagen - za audi przy obecnym uwielbieniu tej marki niepotrzebnie przepłacisz. Moja sugestia - ford mondeo/focus lub wieśwagen bora ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście wszystko benzyna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternalmarcos: klimą to dzisiaj nie jest jakiś wyczyn. Miasto więc benzyna i jakieś nieduże.
Jakie?
Popytaj po rodzinie święta idą.
Ja bym się jeszcze zastanowił nad LPG bo koszty niby cię nie interesuja. Ale jak ci mechanik powie 5k za naprawę to ....
A LPG nie dlatego żeby montować tylko do LPG wymaga prostego samochodu.
Wejdź na internet i wyszukaj wg tego kryterium auta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eternalmarcos: ja kupiłem VW polo 1.4 80km z 2007 za 11k i jestem zadowolony. Nie ma problemu żeby tym wyprzedzić świetnie się zbiera. Wcześniej miałem nowa służbową fabie 1.0 75km i żeby wyprzedzić cokolwiek musiałem mieć kilometr miejsca xd
  • Odpowiedz
@eternalmarcos: Najważniejsze żeby w benzynie. Diesel eksploatowany głównie w mieście szybko się zepsuje a koszta naprawy będą wysokie. Ja z takim budżetem bym unikał starych trupów z marek premium i kupił małe autko miejskie ale za to ciut nowsze. Może Fiesta mk6 lub Yaris I?
  • Odpowiedz