Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu dot. nagrania z banku. Jeśli faktycznie jest tak jak mówi @ccc111 , to źle robisz drogi @FS_szkolna17 , że udostępniasz premium content dla wybranych. Szkolna jest dobrem narodowym i takie wybiórcze traktowanie społeczności jest naganne i potępiam Cię za to, jako wieloletni fan uniwersum. Znając życie, jakieś gównomoderatorki atencyjne gimbusiary dostęp do nagrania mają, a tacy ludzie jak ja (którzy pamiętają nawet drobne detale uniwersum i oglądają każdy film jak jor psznie mieli mordą), do tego nie mają dostępu. Wiem, że nagranie jest Twoje, ale skoro sam się masz za "redaktora", to nagrania powinny być publiczne (ale pewnie się boisz, że zostaniesz #!$%@? ze stanowiska i dopadnie Cię klątwa Warmianina - nie łudź się, tak, czy tak Cięto czeka). Mam nadzieję, że większa część społeczności okaże poparcie mojego zdania pod tym postem.

#kononowicz #patostreamy #suchodolski
  • 24
  • Odpowiedz
@Socjopata321: wczoraj latał tu link dla wszystkich więc to nie dla wybranych. Chyba że chodzi o jeszcze inne nagranie, wyślę ci linka na pw.
Z drugiej strony Marian ma trochę rację bo jednak Konon przegląda wykop, a nawet jak coś mu umknie to ktoś zaraz doniesie na telefonie mu.
Im dłużej Marian jest przy Kononie tym lepiej dla wszystkich, zawsze jakieś świeże info jest.
  • Odpowiedz
@dizel81: Po części masz rację, ale wszyscy wiemy, że nagranie i tak po czasie wypłynie, albo konon dostanie telefony, że takowe istnieje. Sam fakt nagrania, mógłby również ruszyć nieco uniwersum, które po niedawnych aferach wyprowadzkowych znów tkwi w martwym punkcie (od tygodnia jest straszna posucha). Co więcej, upublicznienie mogłoby uratować Majora - na dzisiejszym gniocie widać, jak z każdym tripem jest coraz mocniej zdegenerowany i wyniszczony. Odbiegając już od śmieszności, czy
  • Odpowiedz
@dizel81 co to za info, skoro ciekawsze smaczki są ukrywane? To czy Krzysiek płacze pod nieobecność majora, to ja się mogę domyślić.

Jeżeli prawdą jest, że Marian selekcjonuje najlepszy content dla wybranych i trudni się nibembeństwem to rychłe #!$%@? ze stanowiska powinno go spotkać.
  • Odpowiedz

Ponieważ plusujący wyrażając poparci dla wpisu, iż #szkolna17 jest dobrem narodowym, chciałam tylko zaprosić do zbiórki na dysk twardy dla @FilmikizHumorkiem który z dobrego serca prowadzi dla Nas Narodowe Archiwum Filmoteki ze Szkolnej17. Jeżeli ten niepowtarzalny zbiór przepadnie, przepadnie też niepowtarzalna historia, która wielu nowo-szkolnym jeszcze nie jest znana.
Także zapraszam wszystkich, którym historia tego dobra narodowego nie jest obojętna.

https://zrzutka.pl/x26veg
T.....r - ! @Socjopata321, @drhanstrautmann, @MrPotato, @pawel694, @Qbi96, @szumowina...
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Nie wiem czy chmury są bezpieczne, natomiast nie wyobrażam sobie nie mieć pliku "fizycznie" na dysku gdzieś, gdzie jestem pewien, że mogę do niego w każdej chwili uzyskać dostęp i jest pod ręką.
A jeśli znajdziesz mi chmurę, za którą nie będę musiał płacić co miesiąc, z pojemnością conajmniej 3TB, to wtedy chętnie skorzystam :D
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem to zobacz linka, którego podałem. Jak chwilę poszukasz na eBay to znajdziesz w jeszcze lepszej cenie. Sam mam 5tb onedrive zakupionego ta metoda jakieś 3 lata temu.
Przy zaszyfrowania danych na dysku fizycznym możesz tylko usiąść i płakać. W przypadku chmury przywracasz poprzednia wersje pliku i łzy nawet nie uronisz. Sprawdzone.
  • Odpowiedz