Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

żonie telefon już się zestarzał i coś nowego by się przydało. Od lat Android (obecnie MUI na Xiaomi) ale zastanawiam się nad kupieniem jej jakiegos #iphone
Tylko że kwestia jest taka że jako iż kupie jej go w prezencie, to będę odpowiedzialny za wszystkie jego i jej z nim problemy (dlatego ostatnie lata ciągle to samo).

Myślicie że to dobry pomysł? Ja mam andka, wszyscy (rodzenstwo, kolezanki, rodzice) maja andki i jak cos nie bedzie jej dzialac tak jak na andku to zaraz bedzie pretensja do mnie >D

Ponadto musi działać: candy saga, przesylanie i odbieranie mediow (filmy i zdjecia) z Andkiem, Whatsapp, integracja z MI Band 2, castowanie na Chromecasta (Netflix, Youtube, CDA, HBO GO).

Prosze o rozwage w komentarzach bo ryzykujecie przyszlosc porzadnej polskiej rodziny.
  • 11
@Koloses: dzięki, właśnie tego się obawiałem. A jak się przesyła przez WhatsApp to one sie konwertują automatycznie do natywnego formatu, czy leci w takim w jakim zostało nagrane?

@pszebeton: o mamy i Super Nianie Aka. Remote Sigmund Freud, witam
kup lepiej andka, u mnie z kolei wszyscy w rodzinie maja ios poza teściem i jest przez to nieco wykluczony z komunikacji ¯(ツ)


@Wiktorgg: no i właśnie tego się obawiam, a jak wiemy wykluczenie społeczne dotyka kobiety mocniej, więc byłaby to niedźwiedzia przysługa raczej.

No nic, może zacznę od siebie a jej kupie jeszcze coś na androidzie.