Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem juniorem z rocznym expem, który pracuje za psi penis, ale dostałem ofertę pracy za stawkę która bardzo zbliża mnie do #programista15k, jednak stanowisko dotyczy rozwoju #salesforce. Czyli raczej nudne rzeźbienie w biznesowym brązie bez perspektyw. Ale hajs naprawdę ładny i w sumie podjąłbym się tego, tylko obawiam się jednej rzeczy: Czy szukając kolejnej, już typowo programistycznej pracy przy normalnych i nowocześniejszych technologiach, takie doświadczenie nie będzie rzutowało negatywnie na moje szanse w rekrutacji? Oczywiście rozwijam się po godzinach, jestem aktywny w open-source itd.
#programowanie #pracait #apex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem juniorem z rocznym expem, kt...

źródło: comment_p5MOtoDIWwJiq94BOc4Z5z6dnEihLYO6.jpg

Pobierz
  • 12
@kabdul: Staryyyy, masz w ogole pojecie o czym mowisz?

OP>
Salesforce - tak, do trzepania kasy. Trzeba zdawac certfikaty i inne #!$%@? muje. Zajebista przystan ratunkowa w razie braku ciekawszych projektow (5x wiecej ofert pracy niz dostepnych pracownikow generuje #!$%@? u korpo pracodawcow, bo jak chca kogos na juz to okazuje sie, ze kolezka bierze 400 EUR /h), albo jak przez przypadek zostales programista COBOLa ;)
Jak wezmiesz oferte i dobrze
OP> Przede wszytskim nie ma tam sensu isc za ~15k PLN. Tam sie idzie za 15k EUR. Inaczej nie ma to sensu. Wez pod rozwage, ze ja SF nie robie (tez jestem poczatkujacym programista), ale spedzilem jako uzytkownik SF 10 lat. Zdajac sobie sprawe jak wazne jest to narzedzie (zreszta podobnie jak SAP) wiem, ze moze to byc dla mnie swietna przystan ratunkowa gdyby mi cos nie pyklo zawodowo tam, gdzie chce
Czy szukając kolejnej, już typowo programistycznej pracy przy normalnych i nowocześniejszych technologiach, takie doświadczenie nie będzie rzutowało negatywnie na moje szanse w rekrutacji? Oczywiście rozwijam się po godzinach, jestem aktywny w open-source itd.


@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś człowiek, który programował zawodowo, zanim ja się urodziłem powiedział mi coś takiego: "Rozwój jest przeceniany. Jak jara Cię kasa, to idź za nią."

Koniec końców musisz sam zdecydować, co wolisz. Poza tym jak siedzisz w pierwszej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: widze ze 90 % osob nie zna innego rynku niz webdev w js. Znam pare osob ktore zajmuja sie sales force I innymi nudnymi tematami biznesowymi jak Sap, axapta. Jedno jest pewne, do robienia hajsu nadaje sie to idealnie. Czy jest ciekawe, nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt ze musisz ogarniac dobrze jezyk ang bo to glownie zagraniczni klienci. Z tego Co mowia roboty raczej
Hej siedzę w Salesforce prawie 4 lata i opowiem jak to z mojej strony wygląda. Moi poprzednicy się wypowiedzieli już na ten temat ale nie w każdym temacie się z nimi zgodzę. Więc tak:
1. Kasa całkiem przyzwoita :)
2. Zdawać certy muszą ludzie, którzy pracują w firmach będących partnerem Salesforce, jeśli pracujesz w firmie, która jest klientem SF to nie ma żadnego obowiązku zdawania certyfikatów, btw znam zajebistych architektów bez żadnego