Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki,bo do was kieruję te słowa

Nigdy nie uważajcie,że jesteście przegrywami,bo #!$%@? nimi NIE jesteście.Nie ma czegoś takiego jak przegryw,to siedzi tylko w waszej głowie.Nie jesteś brzydki,nie zwalaj tego na geny,no może w 20 % ale pozostałe 80 % zależy tylko od Ciebie Mireczku.Nie siedz tutaj i nie użalaj się nad sobą.Bóg daje ci około 80 lat życia na tej planecie.Nie #!$%@? tego,wez sie w garść.Zyj na 101 %,żebys za to 60 lat nie myślal,kurde mogłem więcej,mogłem wiecej pracowac,moglem zagadac do tej dziewczyny.

Po pierwsze idz do dobrego (nie taniego,zainwestuj) fryzjera/barbera,niech ci doradzi co i jak
Po drugie sylwetka idz na silownie,pocwicz
Po trzecie dbaj o siebie,ale uwazaj,granica miedzy zadbanym facetem,a facetem wygladajacym jak kobieta musi byc widoczna.Używaj kremow,dobrych perfum,ubieraj sie schludnie(nie musza to byc ubrania z dropow supreme itp)
Rozwijaj sie mirek,znajdz hobby
Ucz sie,jezykow,czegokolwiek.Teraz mamy dostep do wszystkiego,podcasty,ksiazki w pdf,cala wiedza ogranicza sie do klikniecia kursorem i czytania.

Nie jestes przegrywem pamietaj !
Believe me
#przegryw #chad #porady #rozwojosobistyznormikami
  • 32
@murzyn_w_solarium: Niby masz racje, ale jednak los też ma tutaj coś do powiedzenia. Mogłem więcej pracować? W gówno pracy fizycznej za gówniane pieniądze? Zagadać do dziewczyny do której nie dało się nawet podejść bo koleżanki nie odstępują jej na krok? Znalezienie hobby, to też nie jest takie hop siup. Szukam wiele lat i każde po miesiącu mi się nudzi. Z tą nauką, to sam wiesz jak jest. Niby człowiek wie, że
@murzyn_w_solarium: nie wiesz o tym że one liczą wzrost + szpilki?
gdybym miałte 178 to bym nie narzekał bo średni wzrost polki to około 166 więc byłbym wyższy jak one ze szpilkami razem...

a tak to lipa pozostaje mi kłamać i dodawać parę cm, no i mieć kompleksy

jak nie wierzysz, teraz mam parę laski z tidnera która ma w opisie 170 + szpilki, mogę ci wysłac skrina jak nie wierzysz..