Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #priestess #saber #zalesie

AmiAmi chce minimum 110 złotych za przesyłkę gumowej maty na biurko. Opcje przesyłki w postaci SAL, EMS i DHL więc od 50% szansy na VAT po 99,99% pewny VAT.

Poprzednią przesłali mi za 20 a figurkę Saber odebraną dzisiaj za 70. Z Japonii! Odpisałem im co o tym myślę i czekam. Może niech jeszcze okleją przesyłkę taśmą w pstrokatych kolorach aby celnik wiedział do czego się przyp***dolić w pierwszej kolejności.

Co ciekawe gdy dodaję ją do koszyka po tym jak jest na stanie to widzę dostępną tańszą opcję w postaci listu poleconego którą pominęli. A wziąłem w preorder, czekałem, nie anulowałem i taki wałek próbują odwalić jeszcze w cenie nendoroida!

Zrobiłem screen i zobaczymy co mają na swoje usprawiedliwienie. Spróbuję ich podejść jak faryzeusze Jezusa. Zdjęcie maty i dzisiejsza figurka poniżej.
K.....k - #randomanimeshit #priestess #saber #zalesie

AmiAmi chce minimum 110 złot...

źródło: comment_sxHdyJZZdjtyzAiNskdW3DENiMBOVv7o.jpg

Pobierz
  • 5
@WaxYL: Ma i oni robią to za Ciebie bo tylko Cię powiadamiają, że naliczone zostają należności celne i podają ile masz przygotować do zapłaty kurierowi przy odbiorze. Dlatego baaardzo wątpię czy uznali by, że anon zamówił coś taniego więc machnijmy na to ręką. DHL chce w moim przypadku 3x więcej niż kosztowałoby mnie wysłanie SAL-em.