Wpis z mikrobloga

@AurenaZPolski: nie, oszczerstwem jest ten fake news.

Co do "kochania": nie wiem jak Ty, ale jak wolę podejście "nie zgadzam się z tym człowiekiem więc będę się z nim spierał" niż "to mój wróg więc muszę go zniszczyć wszelkimi dostępnymi sposobami". Po konferencji Wiosny napisałem na swoim fb komentarz załączony poniżej - po prostu to, że nie zgadzam się z Biedroniem nie oznacza, że nie mogę go wesprzeć w obronie przed
źródło: comment_VqgctT24fFJhalWL2VLmSCNzQBaCrUKC.jpg
@Thorkill: przypominam, że z tobą nie rozmawiam do czasu, aż przeprosisz za oszczerstwa pod moim adresem. Nawet tutaj zacząłeś od kłamstwa i ataku personalnego więc nie oczekuj, że teraz się grzecznie uśmiechnę i sobie wesoło podeliberujemy.
@Thorkill: bo typ z którego kłamstwami poszedłem do sądu i wygrałem przeprosiny, usunięcie tekstów i zadośćuczynienie jest obiektywnym i wiarygodnym źródłem informacji na mój temat.

Niech już sobie będę tym "adminem" i "pracownikiem". Jaki ma to związek z Biedroniem? Żaden? No i właśnie przez takie ataki personalne nie mam zamiaru prowadzić z tobą jakiejkolwiek dyskusji.
Jaki ma to związek z Biedroniem?


@oenir: Dla mnie ma. Masz zerowa wiarygodność jako komentator polityczny.A sprawa pobicia matki Biedronia jest faktem. Podobno Biedroń walnął ją krzesłem w głowę tak mocno że złamał jej szczękę.
Dla mnie ma. Masz zerowa wiarygodność jako komentator polityczny

@Thorkill: że dla ciebie ma to ja wiem, pozwala ci na pozamerytoryczne ataki personalne. Zechcesz wyjaśnić w jaki sposób moje urojone miejsce pracy, o które swoją drogą nigdy mnie nie zapytałeś woląc kolportować kłamstwa, wpływa na moją wiarygodność jako komentatora politycznego?

A sprawa pobicia matki Biedronia jest faktem. Podobno Biedroń walnął ją krzesłem w głowę tak mocno że złamał jej szczękę.
Pokaż dowód: akta sprawy, zeznania świadków, wyrok.


@oenir: Podobno tekst ma być jutro. Autor artykułu twierdzi że dysponuje aktami sprawy. Ale generalnie ja się tym nie podniecam. Nawet nie wykopałem tego usuniętego niesłusznie przez moderację znaleziska
Chciałbym też zauważyć odnośnie tych dowodów, że wykopywałeś znaleziska o taśmach Kaczyńskiego które opierały się na zeznaniach jednego typa. Oraz insynuacjach Romana Giertycha. Tego samego który stoi za tą akcją dyskredytacji Biedronia.
Obalenie fakenewsa


@oenir: To nie jest żadne obalenie. To zwykłe oświadczenie jednej ze stron sprawy. Fakty są takie:
1. Sprawa w sądzie w Krośnie przeciwko Biedroniowi w związku z pobiciem matki była.
2l Spraw na skutek ugody między matką a synem została warunkowo umorzona.
No i to razie są fakty. Są też plotki typu rzekome obrażenia matki i uderzenie krzesłem. Tutaj czekamy na kolejne info.
To nie jest żadne obalenie. To zwykłe oświadczenie jednej ze stron sprawy

@Thorkill: no tak, bo oświadczenie rzekomej poszkodowanej, że żadnej przemocy ze strony jej syna nie było nie jest żadnym obaleniem.

I tu skończymy. Tak jak napisałem wyżej, dopóki nie przeprosisz mnie za kłamstwa na mój temat, dopóty nie mamy o czym rozmawiać.
Jest tylko plotka wyprodukowana przez tabloid.


@oenir: No i oświadczenie matki Biedronia, które tym "plotkom" akurat nie zaprzecza. W tym oświadczeniu nie ma zdania -" Nigdy nie było żadnej sprawy w sądzie w Krośnie", zauważyłeś?
@Thorkill: jw.: dopóki nie przeprosisz za kłamstwa na mój temat, nie mamy o czym rozmawiać. Nie mam ochoty użerać się z chamem stosującym oszczerstwa i ataki personalne.

ale do mnie nie trafia jej oświadczenie

@unclefucker: stwierdza jednoznacznie, że nie doświadczyła przemocy ze strony syna. Nie wiem jak można to "bardziej" powiedzieć.

Skoro nie było ze strony Biedronia znecania to czemu byla sprawa?

Jak tłumaczą Helena i Robert Biedroniowie, w okresie
@oenir: powiem ci tak. Kiedyś byłem świadkiem jak na ulicy chłop na ulicy bił swoją kobietę. Typ się stawiał więc została wezwana policja. Wiesz co ta jeszcze przed chwila bita kobieta im powiedziala? Mianowicie ta śliwa pod okiem to wynik spadnięcia ze schodów a jej Janusz to najukochańszy człowiek na Ziemi. Dlatego wybacz ale dla mnie jej oświadczenie jest niewiarygodne, tym bardzoej, że w rodzinie było dużo alkoholu.
dla mnie jej oświadczenie jest niewiarygodne

@unclefucker: chwilowo mamy:
oświadczenie matki, że nigdy nie doświadczyła przemocy ze strony syna, a jedynym sprawcą przemocy był mąż-alkoholik, który zmusił ją do składania nieprawdziwych zeznań
brak jakichkolwiek materialnych dowodów żeby było inaczej
zgodność ww. oświadczenia z ogólną wiedzą nt. przemocy domowej
tekst wyprodukowany przez polityczną gadzinówkę nie zawierający nic poza plotkami i opowieściami o spisku

Nie wiem nad czym się
@unclefucker: stąd, że jej oświadczenie jest zgodne z innymi, wcześniejszymi informacjami - przemoc i alkoholizm ojca Biedronia nie są żadną tajemnicą - a także ogólną wiedzą nt. przemocy domowej, podczas gdy wersja z paszkwila jest naciągana jak guma w starych gaciach, nie ma na nią choćby cienia dowodu, a wyprodukował ją oszołomski portalik o zerowej wiarygodności.

Tl;dr: w tym momencie nie ma nic co podważałoby oświadczenie matki Biedronia oraz nic co