Wpis z mikrobloga

@mleko15: Nie pisz, że poszedł za niższą cenę, niż on zaproponował, bo pomyśli "E, a mogłem dać jeszcze niższą ofertę". Piszesz, że poszło za więcej, niż wystawione, bo kupiec przyjechał i dorzucił stówkę za idealny stan, wtedy go będzie dupa boleć, bo mógł wziąć po cenie z ogłoszenia.
  • Odpowiedz
@Aik-: ja gościa olałem, to za kilka dni wysłał wiadomość, że oferta dalej aktualna. Rower mi się nie sprzedał, to zmniejszyłem cenę i koleś wysłał taką samą wiadomość, ale już z 1/3 nowej kwoty. On spamuje jak leci, wątpię żeby go ruszał brak odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@mleko15: lepiej ich w #!$%@? robić i po prostu umawiać się gdzieś i nie przychodzić xD To są praktycznie handlarze, kupują taniej, a nóż ktoś sprzeda, a później opychają. Można się pokusić o #!$%@? do US takiego osobnika.
  • Odpowiedz
@recc: pisanie mu że poszedł za 1/2 kwoty, raczej motywuje go do dalszego próbowania, bo myśli że za tyle poszedł. Także nie brzmi jak lepsza opcja.
  • Odpowiedz
@mleko15: też do mnie pisał ten typ z ofertą za 1/3 ceny wywoławczej xD Ten sam szablon wiadomości, więc pewnie jakiś bot. Regularnie wysyłał tę samą ofertę, więc go zablokowałem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz