Wpis z mikrobloga

@druid1: nadal nie moge uwierzyc ,ze to sie dzieje...wow classic byl taki niedopracowany ,ze az mi sie cofa xd

Ciekawi mnie ile osob bedzie w to gralo :p
  • Odpowiedz
@druid1: bardzo w to watpie ze wiecej niz na retailu xd ludzie zaczynali grac w ta gre majac po 18-19 l, retail pozwala na casual gejming nawet rajdujac mythic, w classicu zeby byc w top end gildii trzeba farmic po 5h dziennie na regenty xd kto majac 30-33 l ma czas #!$%@? po 10h dziennie w gre majac rodzine/prace xd

Bedzie wielki hype ktory szybko zgasnie moim zdaniem, ludzie sobie przypomna
  • Odpowiedz
@druid1: Ta, więcej przez pierwszy tydzień. Po tym czasie, jak ludzie ogarną, że jest 2019 rok a oni poświęcili kilkadziesiąt godzin grindu na wbicie 20 poziomów a przed nimi przynajmniej jeszcze 2 miesiące jeszcze gorszego grindu żeby zacząć w ogóle grać to wymiękną i tyle z tego będzie. Jak już wszyscy zainteresowani wymaksują postać na raidy i się okaże, że trudno znaleźć 40 osób do grania to odejdą i Blizzard zamknie
  • Odpowiedz
@Tasde: pamietam koncowka wotlka “chcemy trudniejszych 5 man hc”.

Heroici w Cata byly zabojcze xd z randomami, healerem mana mi sie konczyla w chwile, a Ozruka ze Stonecore pamietam do dzisiaj xd

“Break yourselves upon my body. Feel the strength of the earth!”

No i poszly nerfy xd bo “QQ too hard”
  • Odpowiedz
@Xemioza: Tak jest absolutnie ze wszystkim xD Levelowanie jest za łatwe! Blizzard utrudnił levelowanie choć i tak jest kilkukrotnie łatwiejsze, niż na starych dodatkach. Kuuuuurłaaaa! Czemu to takie długie i trudne?! 2 dni played żeby wbić 120 poziom?! Reeee
A na vanilli wbicie 60 to przynajmniej 15 dni played i to przy mocnym skupieniu na levelowaniu przez co traci się ponad połowę contentu bo dungi są capowane na konkretny przedział leveli
  • Odpowiedz
@Tasde: ta, odpowiedz blizzarda ze tak bylo podstawowo w tym patchu mnie rozwalila xd w obecnym wowie jest tyle udogodnien ,ze nie dalbym rady wrocic do classica, ingame kalendarz do rajdow, marki nad mobami, lfg tool a nie spamowanie /who warrior 59-60, summon w instancjach, limit debuffow na mobie, balans klas, moge wymieniac godzinami xd
  • Odpowiedz