Wpis z mikrobloga

W tym roku kończy 26 lat, brak ambicji, dalej intelektualne zero, tak jak jego kobieta.
Wyzywa rodziców napotkanych ludzi przez internet twierdząc że to śmieszne. Żyje z datków tak jak rom z kubkiem pod biedronka.
Jedyne co mu w życiu wyszło to zabranie godności jego kobiecie która sam nazwał #!$%@?@ i kazal umyć ryj po meskim nasisniu.
Tacy ludzie powinni zostać zkremowani natychmiastowo, przynoszą wstyd gatunkowi ludzkiemu. Ale niestety, jakiś menel splodzil tego idiote i zabiera nam tlen.

#rafonix #danielmagical #patostreamy
1TonyBana1 - W tym roku kończy 26 lat, brak ambicji, dalej intelektualne zero, tak ja...

źródło: comment_VkOHKu4hJ7tyQ0H4qlnao5K2jGNXS7by.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@1TonyBana1: Czapka w punkt :P
Tyle ile on kasy zmarnotrawił... mógłby już być ustawiony w życiu na swoim mieszkaniu i z firmą działającą poza YT... ale do tego trzeba mieć mózg.
Przykładem w miarę dobrego zarządzania kasą jest BOXDEL - jakby go nie hejtować, wyzywać od oszustów itd. to jednak Łeb na karku ma i nigdy nie zginie.

Ludzie pokroju Magicala, Rafonixa, GURALA to są gwiazdy max. kilku lat.
I
  • Odpowiedz
Przykładem w miarę dobrego zarządzania kasą jest BOXDEL - jakby go nie hejtować, wyzywać od oszustów itd. to jednak Łeb na karku ma i nigdy nie zginie.


@Balwanek_i_platki_sniegu: no chyba jaja sobie robisz. Boxdel wolał ganiać za klaunem i nabijać 100k subów na kanał, który za chwilę mu zbanują, zamiast ogarnąć FAME MMA. Boxdela wyrzucili z codewise, po tym jak nie potrafił oddać żadnego promocyjnego wideo na czas i nie potrafił nawet przyjść do pracy punktualnie. Nie wspominając już o tym, że to już ponad rok odkąd otwiera sklep z ciuchami, a to tylko rzeczy, które przyszły mi do głowy teraz.

Ludzie pokroju Magicala, Rafonixa, GURALA to są gwiazdy max. kilku lat.

I za te kilka lat będą ze smutkiem wspominać lata bogactwa a po tym zostaną tylko długi, wyroki i
  • Odpowiedz
zarobii od kilkuset tysiecy do kilku milionów za te 3 gale.Jakakolwiek by nie była w tym rola Boxdela to serio uważasz że spora częśc zysku nie należy do Niego?


@Daaniel-K: boxdel ma 20% udziałów i dostaje zysk dopiero po odliczeniu kosztów oraz spłacie pożyczek, tylko cymbały liczą przychody jako zysk
  • Odpowiedz
A czy ja mówię o przychodach?Czy wg Ciebie z milionowych przychodów zostaje im po kilka tysiecy na głowe?


@Daaniel-K: nie masz pojęcia o czym piszesz, na początek zobacz ile wynosi kapitał zakładowy i jakie są koszty wyprodukowania gali, które trzeba opłacić z góry. Gdybyś to rozumiał, to nie siałbyś farmazonów o niebotycznych zyskach.
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal: Nie mówię o niebotycznych a o dużych, i nie tylko dotychczasowych ale tez przyszłych bo spokojnie można załozyć że najbliższe 2-3 gale dadzą duży zysk a później to wielka niewiadoma.A Ty jak jesteś tak dobrze poinformowany to powiedz jakie były wynagrodzeni zawodników, jaka była sprzedaż PPV a jakie koszty organizacji.Tylko tak konkretnie.Gdyby nie było dużych zysków nie byłoby nawet 2giej gali.Nikt nie bawiłby sie w to za marne kilka
  • Odpowiedz
Nie mówię o niebotycznych a o dużych, i nie tylko dotychczasowych ale tez przyszłych bo spokojnie można załozyć że najbliższe 2-3 gale dadzą duży zysk a później to wielka niewiadoma.A Ty jak jesteś tak dobrze poinformowany to powiedz jakie były wynagrodzeni zawodników, jaka była sprzedaż PPV a jakie koszty organizacji.Tylko tak konkretnie.Gdyby nie było dużych zysków nie byłoby nawet 2giej gali.Nikt nie bawiłby sie w to za marne kilka tysiecy


@Daaniel-K
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal: Tak najlepiej napisać nie znasz się inie chce mi się.Jak się nie ma argumentów to jedyne wyjście.Nie trzeba być ekonomistą żeby poukładać sobie jakiego rzędu może być zysk.Boxdel nie kieruje tym wszystkim ale jest dobrym narzedziem i twórcą tego mu nie możesz zarzucić.
  • Odpowiedz
Tak najlepiej napisać nie znasz się inie chce mi się.Jak się nie ma argumentów to jedyne wyjście.Nie trzeba być ekonomistą żeby poukładać sobie jakiego rzędu może być zysk.Boxdel nie kieruje tym wszystkim ale jest dobrym narzedziem i twórcą tego mu nie możesz zarzucić.


@Daaniel-K: Po pierwsze, udowodniłeś mi, że nie jesteś partnerem do dyskusji bo nie potrafisz odnieść się do najprostszych argumentów które podaje. Po drugie, ekonomiści nie szacują zysku,
  • Odpowiedz
@SzitpostForReal:No tak ekonomista nie potrafiłby wyliczyć zysku , mój błąd( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pierwsze nie podajesz argumentów tylko masz inne zdanie.Po drugie kto wpadł na pomysł , co było przyczyną powstania fame i kto miedzy innymi( bo wiadomo że sam nikt czegos takiego nie jest w stanie garnąc) zaczął to organizować.?w każdej odpowiedzi pojawi się Boxdel.Skoro wiesz co piszesz to podaj wprost ile zarobił na
  • Odpowiedz