Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#holandia #zyciewnl

Ktoś korzysta z internetu w Tele2 po skrętce? Telfort podnosi cenę i za 100/10 wyjdzie mi już €40 miesięcznie, a w Tele2 €32. Mogę teraz wypowiedzieć umowę bez okresu.
  • 16
  • Odpowiedz
@geuze: Ja korzystam. Raz na jakiś czas - nawet 3-4 razy w tygodniu net pada na chwilę. Nie wiem czy wina u nas czy u nich, ale nie podoba mi sie to jak gram online ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale jeśli chodzi o prędkość, to praktycznie zawsze mam pobieranie 10-12mb/s, więc nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: no właśnie Telfort to spółka-córka KPN i naprawdę nie mogę narzekać - nigdy nie miałem problemów żeby mi coś rozłączało, z prędkości jestem zadowolony. Ale cebula we mnie silna i prawie €100 rocznie piechotą nie chodzi.
  • Odpowiedz
u mnie do tego od nich podpiety jest dokupiony osobno linksys i dopiero na nim mam poustawiane porty itp. Ten z Telfortu to żart niestety.


@etherway: no ja właśnie chcę kupić normalny router i tak, najlepiej zamiast tego syfu z sieci - wiem, że się da, jeden z mirków mi podpowiedział ten link: https://netwerkje.com/

Dzięki za odpowiedzi, chyba w przyszłym tygodniu zrezygnuję na rzecz Tele2. Mam jeszcze Ziggo w domu,
  • Odpowiedz
@Tuff: abonamentu na komórkę nie chcę. Tele2 za to ma tak naprawdę €36p/m, ale widać to dopiero przy zakupie... Podchodzi to pod nieuczciwe praktyki moim zdaniem, bo tych ekranów trzeba przewinąć chyba z 5 żeby pokazała się cena po pierwszym miesiącu...

Dzięki za tę stronę, najtaniej pokazuje online.nl (?) i youfone, chyba dam sobie na rok na próbę jeden z tych dwóch.
  • Odpowiedz
@geuze: tylko na tej stronie też dobrze sprawdzaj bo dużo pokazuje ceny promocyjne za miesiąc przez np 3 albo 6 miesięcy a potem się przeważnie prawie podwaja
  • Odpowiedz
@Tuff: sprawdzam sprawdzam. Najtańszy "duży" operator to T-mobile, wychodzi €31 miesięcznie. Muszę najpierw wypowiedzieć umowę z Telfortem, bo nie zamierzam płącić €40, prawie €100 rocznie oszczędzę zmieniając operatora...
  • Odpowiedz
@geuze: mi też tak wychodzi. Mam 20/20 od t-mobile i śmiga bez problemu. Kiedyś to była sieć vodafone ale po fuzji z ziggo vodafone musiało sprzedać internet. Niestety nie oferują już 20/20 dla nowych klientów
  • Odpowiedz
@Tuff: u mnie najszybciej wychodzi Ziggo, bo nie mam światłowodu tylko VDSL i sieć Ziggo, ale cenę za sam internet mają okrutnie wysoką. W przyszłym tygodniu to sobie ogarnę, dzięki za protip :) Może kiedyś dotrze do mnie cywilizacja i będzie na wsi światłowód.
  • Odpowiedz