Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie "panny młode xxl" czy coś w ten deseń, ciul wie jak się to to nazywa. Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że ulane loszki kupują kieckę na ślub, wybierają jedną z czterech propozycji, a w międzyczasie rodzina komentuje, jak to im sukienka talię podkreśla xD
I nie zrozumcie mnie źle, że robię #bekazgrubasow, bo ja sama jestem ulana fest, daleko mi od krytykowania zwałów tłuszczu.
Mam problem, żeby to dooglądać do końca, bo jedna loszka nie jest po prostu gruba, ona jest obleśna: uklepane, nieumyte włosy, odrosty, wytatuowane brwi, brzydka cera.
Serio tak ciężko umyć głowę i twarz przed nagraniem w telewizji??
Nie wiem, ja całe życie dbam o higienę, nie czaję jak można się tak zaniedbać. Myjcie się ludzie, pls.
#apel xD #przemysleniazdupy
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@agnieszkakolec może jakieś sranie czy szczanie na klatę, albo jakieś przyduszanie czy inne chore akcje? Ludzi z fetyszami jest mnóstwo.
Do mnie ostatnio zagadał facet, myślę że po prostu lubi okrągłe dziewczyny, a on mi wyskakuje z jakimś analem i #!$%@? w trakcie segzów. No już mnie drze ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Marysienka84 przedwczoraj bodajże na TTV zobaczyłem urywek programu sposób na kasę czy coś w ten deseń i tam gościu Podczas zakupów w markecie pakował warzywa i owoce pojedynczo w te foliówki tak zwane zrywki.
Potem używał je do sprzątania Kup po swoim psie. No i powiem tak z jednej strony plus ze sprząta po psie a z drugiej strony minus bo Ekologia i woreczki do psich kup Z tego co wiem występują
  • Odpowiedz