Wpis z mikrobloga

  • 281
Jak biali hetero mężczyźni katolicy są dyskryminowani:
-nie mogą publicznie głosić rasistowskich poglądów bez konsekwencji
-nie mogą wyjść za mąż za geja #pdk
-nie mogą napastować kobiet bez konsekwencji
-nie mogą dyktować kobietom czy powinny mieć aborcje, czy nie
-nie mogą narzucać innym swojej religii
-nie mogą narzucać innym zasad swojej wiary (przynajmniej oficjalnie)
-w większości filmów są murzyni
-w niektórych filmach są geje
-w niektórych firmach na kierowniczych stanowiskach są kobiety
-lesbijki nie chcą z nimi sypiać

Zagłada białej rasy jest blisko

#dyskryminacjamezczyzn #lgbt #bekazkatoli #bekazprawakow
  • 60
  • Odpowiedz
  • 144
@Salty_donut co, prawda boli LEWAKU??? Przez ciebie upada chrześcijańska biała europa. Biali hetero mężczyźni są najbardziej dyskryminowaną grupą, przejrzyj na oczy
  • Odpowiedz
Biali hetero mężczyźni są najbardziej dyskryminowaną grupą


@Soojin21: Nie wiem, czy biali akurat najbardziej, bo niektóre badania sugerują, że czarnych traktuje się jeszcze trochę gorzej, ale różnica jest już kilkukrotnie mniejsza niż między kobietami a mężczyznami.

Tak czy siak:
https://bigi.genderequality.info/
  • Odpowiedz
  • 50
@Falcon co ty mi jakieś badania będziesz wysyłał xD? Na wykopie i prawackich portalach napisali, że biała rasa wymiera to znaczy, że tak jest
  • Odpowiedz
@Soojin21:

-nie mogą dyktować kobietom czy powinny mieć aborcje, czy nie


Ale za to kobiety mogą dyktować mężczyznom, czy mają płacić alimenty czy też nie, pomimo tego, iż aborcja ma być decyzją tylko i wyłącznie kobiety xD
  • Odpowiedz
@Soojin21: No brawo, brakuje jeszcze paru punktow:
- Mezczyzni musza przechodzic 5 lat pozniej na emeryture, mimo ze zyja statystycznie krocej.
- Panstwo wydaje duzo mniej na problemy zdrowotne mezczyzn, niz na problemy kobiet, mimo ze te ostatnie zyja dluzej.
- Mezczyzni placa statystycznie wiecej podatkow, a kobiety sa statystycznie beneficjentami transferow socjalnych.
- Na zachodzie w wielu krajach szczepionka na HPV jest darmowa dla kobiet i homoseksualistow, mimo ze badania
  • Odpowiedz
@Drakcrom: za wiek emerytalny podziękuj pisowi. 'Lewacy' z platformy zrównali wiek emerytalny kobiet i mężczyzn. To swoją drogą jest bardzo ciekawe, że w chyba każdym kraju na świecie większość polityków to mężczyźni, a dalej jesteście dyskryminowani przez prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(nawet nie poruszylem spolecznych standardow, jak presja wobec mezczyzn, samobojstwa, bagatelizowanie przemocy wobec mezczyzn etc.).


odsyłam do tego wpisu bo też o tym piszę
  • Odpowiedz
@Soojin21:

za wiek emerytalny podziękuj pisowi. 'Lewacy' z platformy zrównali wiek emerytalny kobiet i mężczyzn.


Nie chce bronic PIS, ale niesprawiedliwy system emerytalny "odziedziczylismy" po PRL, gdzie rowniez bylo 5 lat roznicy na korzysc kobiet. To ze spoleczenstwo sie do tego przyzwyczailo (glownie kobiety), to inna sprawa. PO zwyczajnie nie dalo rady tego wykorzenic. PIS to taki wlasnie troche PRL, tylko duzo bardziej katolicki.

To swoją drogą jest bardzo ciekawe, że
  • Odpowiedz
@Drakcrom:

Kobiety glosuja na panstwo opiekuncze i je, kosztem mezczyzn, dostaja.


za dużo korwina. 73% sejmu, 87% senatu i 100% prezydenta( ͡° ͜ʖ ͡°) to mężczyźni. i to oni właśnie ustalają prawo, które jak twierdzisz dyskryminuje mężczyzn.

Za to wiekszosc wyborcow to kobiety, a narzekaja ze tak malo kobiet same wybieraja do sejmu i chca parytetow


nie wiem ilu realnych wyborców to kobiety (mam na myśli osoby
  • Odpowiedz
'Lewacy' z platformy


@Soojin21: PO z lewicą nic wspólnego nie ma.

-nie mogą wyjść za mąż za geja #pdk


@Soojin21: wiem, że heheszkujesz, ale to wcale nie jest coś, co powinno bawić. Realne ograniczanie wolności.

Kandydatki do sejmu stanowiły 42%. Mimo tego sejm składa się z kobiet tylko w 27%. Dlaczego, można by dyskutować.


@Soojin21: Sprawa jest prosta, w Polsce nie głosuje się na kandydatów, a na partię, więc
  • Odpowiedz
@Topkapi:

PO z lewicą nic wspólnego nie ma.


Może dlatego 'lewacy' jest w cudzysłowie xD?

wiem, że heheszkujesz, ale to wcale nie jest coś, co powinno bawić. Realne ograniczanie wolności.


Nie heheszkuje, bo ten problem też mnie dotyczy. Chodzi o nawiązanie do słynnego tekstu, że geje nie są dyskryminowani, bo hetero faceci też nie mogą wziąć ślubu jednopłciowego
  • Odpowiedz
@Soojin21:

za dużo korwina. 73% sejmu, 87% senatu i 100% prezydenta( ͡° ͜ʖ ͡°) to mężczyźni. i to oni właśnie ustalają prawo, które jak twierdzisz dyskryminuje mężczyzn.


I co to zmienia? To ze mezczyzni ustalaja prawo, to znaczy ze przecietny Kowalski nie ma zadnych problemow i zyje jak uprzywilejowany paczek w masle? Juz nawet pomijam to, ze nie dzialaja oni w prozni, ale musza sie dostosowac do
  • Odpowiedz
@Drakcrom: mało kobiet w polityce=wina kobiet bo same się nie wybierają
mężczyźni tworzą prawo, które dyskryminuje mężczyzn=wina lobbystów, mediów i lewaków, którzy jednocześnie są przepotężni i słabi, bo nawet nie mają swojej partii w sejmie (chyba, że PiS to lewica ( ͡° ͜ʖ ͡°) walcząca o prawa kobiet)
dobrze rozumiem?

legitymizujac przemoc wobec mezczyzn.

XD. nawet jeśli są ludzie, którzy całkiem serio są za prawem do przemocy
  • Odpowiedz