Wpis z mikrobloga

Udział eksportu do krajów spoza Unii Europejskiej w całkowitym eksporcie danego kraju. Z dedykacją dla prawdziwków od Polexitu - w przypadku naszego kraju 90% eksportu idzie do innych krajów unijnych. Z chwilą ogłoszenia wyjścia Polski ze wspólnoty nastąpiłoby tąpnięcie gospodarcze większe niż w wyniku wojny.

#uniaeuropejska #polska #ekonomia #ciekawostki #statystyka
adam2a - Udział eksportu do krajów spoza Unii Europejskiej w całkowitym eksporcie dan...

źródło: comment_u8f0R9H63vDhxF4CUppP2ZGg6P9EMLU9.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
po za unia jest zycie
raczej po prostu mielibysmy wiekszy eksport do tych krajow. jesli nie mielibysmy bzdurnych regulacji to robilibysmy taniej. tak jak chinczycy czy nawet rosjanie.
tez mi cos
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Aha, my ich bardziej potrzebujemy niż oni nas, okej. Świetny argument. Hej, uwalmy rzesze naszych przedsiębiorców, handlujących z Polską, bo to oni(Polacy) stracą bardziej! Plan godny nobla z ekonomii ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Franiczio:

To raczej dzbany które chcą wyprowadzić Polske z ue powinny się zastanowić dlaczego w imię ich fanaberii mamy sprowadzić na siebie chaos i kryzys gospodarczy.

Wychodzisz z jakiegoś klubu to tracisz przywileje członkowskie i tyle jeśli komuś ciężko to zrozumieć to ma
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Po pierwsze, chciałbym sprostować swój poprzedni wpis o tej grafice. Popełniłem błąd. ,,Poza tym ta grafika to bullshit. ponad 80% handlu międzynarodowego UK jest z poza UE."

To nie prawda. Chodziło im o to, że eksport do UE to 12% PKB GB. Tak że 88% gospodarki pozostanie bez zmian po wyjściu. Nie wiem jak to wygląda w przypadku PL.

Nie powiedziałem, że powinniśmy z tej Unii wychodzić. Jestem zwolennikiem zamknięcia Unii Europejskiej i stworzenia w jej miejsce nowego sojuszu o wolnym handlu i swobodnym przepływie kapitału i ludzi, bądź za(o ile to możliwe) kompletnym przebudowaniem struktur unijnych i powrotem do
  • Odpowiedz
@Franiczio:

A mi się w unii podoba że coraz bardziej się integruje chyba że ktoś wierzy zupełnie poważnie że pojedyncze europejskie kraje będą w stanie przeciwstawić się Chinom czy Indiom wiec jak to ktoś mądrze mówił „albo Europa będzie zjednoczona albo nie będzie jej wcale” plus jeśli zwolennicy „suwerenności” chcą karać ludzi za to co robią ze sobą w łożku czy chcą zmuszać moja dziewczynę do rodzenia nawet gdy ona
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Eksport do Unii stanowi 12% PKB Wielkiej Brytanii. Możesz być zwolennikiem integracji, masz do tego prawo. Moim jednak zdaniem ten ktoś, nie mówił mądrze tylko głupio. Europa z wolnym rynkiem mogłaby przeciwstawić się całemu światu z palcem w d... Trzeba do tego tylko odrobinę wyobraźni.

A co do karania ludzi za robienie coś ze sobą w łóżku albo co do zakazu aborcji... Uważaj, żebyś niedługo tego nie odszczekał, gdy
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Nie wiem dokładnie o kim mówisz i wydaje mi się, że totalnie przekoloryzowujesz. Ja głosuję na konfederację, bo chcę zniszczenia UE i stworzenia na nowo sojuszu o wolnym handlu. Korwin jest moim punktem wyjścia, a on do Homoseksualistów nic nie ma(nawet chce dla nich większej wolności niż Biedroń czy inni populiści). A ustawa o aborcji dopuszcza usunięcie dziecka zagrażającego zdrowiu matki, oraz poczętego z gwałtu, usuwa tylko możliwość usunięcia
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: No to tak jak mówię, Godkowa Winnicki i Braun chcą zakazu aborcji jeśli chodzi o dziecko niepełnosprawne. A nie zagrażające życia twojej żonie, czy poczętego z gwałtu. A o karach dla gejów to w ogóle nie ma o czym mówić. Braun coś tam kiedyś powiedział, ale to nie ma racji bytu w ogóle.
  • Odpowiedz