Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaxZST: dzięki.

@qualin: zrobiłem szereg prób i testów, spędziłem godziny na szukaniu więc masz szczęście bo oszczędzam ci tego xD

Ps4 niby spoko bo może po Hdmi posłać taki sygnał ale ma problemy z otwieraniem większości formatów filmów.
Po światłowódzie oczywiście nic powyżej 5.1 ci nie pójdzie :/

Xbox one był spoko opcją bo 2 w 1 - konsola i urządzenie multimedialne. Nie dokonałem finalnie testów u znajomego bo wystarczył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: dzięki za obszerną odpowiedz. Tylko tak się zastanawiam bo ja oglądam głównie Netflix i HBO. Nie oglądam nic na płytach i nie ściągam filmów więc odtwarzanie płyt i plików mi nie potrzebne. Shield kosztuje więcej jak Xbox S. Na x pudle chociaż gry sensowne są, a płacić prawie 1 tys zł za shielda, który będzie służył tylko do filmów i seriali to tak słabo trochę :/

A taki Amazon fire
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: szukam czegoś za niedużą kasę bo nie planowałem w tym roku takiego zakupu, a że wpadł LG sk10y to chciałbym tą namiastkę atmosa wykorzystać. Planowałem kupić konsole jak wyjdzie nowa generacja dopiero. Jest jakiś niedrogi box z androidem, który ogarnia Atmos?