Wpis z mikrobloga

Czy Leśnica we Wrocławiu jest tak zakorkowana jak mówi mój mój kolega z pracy, który lubi dużo mówić, ale często bez znajomości faktów? Spoko dojazd tramwajowy, otworzyli niedawno obwodnicę, dużo zielonych terenów.
Co Państwo o tym sądzą? Czy Leśnica posiada jeszcze jakieś wady o których mogę nie wiedzieć?
#wroclaw #lesnica #nieruchomosci
  • 10
  • Odpowiedz
@Papilon: musiałem tamtędy jechać (w kierunku Środy Śl.), specjalnie wyjechałem z miasta około 14-tej, bo myslałem, że uniknę korków. A tu dupa - tak jak pisze @PurpleHaze , gdzieś od Stadionu już się stało aż do samego końca. Nawet nie wiem gdzie ta obwodnica w ogóle jest? Czemu znaki na nią nie kierują? Ona już jest gotowa?
  • Odpowiedz
@Papilon: W samej Leśnicy korków nie ma, jak przejazd kolejowy zamkną to się tłoczy, korek w stronę miasta największy jest zawsze przed skrzyżowaniem przy szpitalu, to samo od strony miasta. Generalnie najlepiej do centrum jedzie się pociągiem, wsiadasz w Leśnicy i jesteś na Głównym w ciągu 15 minut. Wszystkie możliwe sklepy są w jednej kupie. Ogrom zielonych terenów, parków, leśnych ścieżek rowerowych jest według mnie warte poświęcenia Faktycznie jak się
  • Odpowiedz
@Papilon
Korki są wszędzie. Na każdym wjeździe do Wrocka z rana stoisz w korku, a po południu na wyjeździe.

Ja to mam najlepiej bo mieszkam w centrum i w którą stronę bym nie pojechał to stoję w korku. Przez to przebieg w moim samochodzie liczę w moto godzinach. Wyszło mi ostatnio 2.60 zł za km, a ryba taxi chyba bierze 2 zł albo jeszcze mniej. Jak dolicze parkingi, ubezpieczenie, serwis i mycie to w ogóle nie opłaca mi się auta trzymać.
  • Odpowiedz