Wpis z mikrobloga

Chce zrobic Vieire i mam srodkow i kart na zrobienie wiekszosci wyzwan, zostana 85,86,87 kosztujace razem 700k. Robic i liczyc ze cos wpadnie z pak po drodze i szybko uda sie dokonczyc czy wstrzymac sie az wyzwanie potanieje a ja bede bogatszy? Gdybym zrobil to na co mnie stac to dostalbym 2x paka za 100, 1x paka za 50, 1x paka za 55, 1x paka za 35
#fut
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veyn: ja robiłem tak Socratesa, brakowało 400k i liczyłem na to, że uzbieram z paczek. Nie, nie uzbieralem. Musiałem czekać tydzień na nagrody za lw i dr.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veyn: yep! Był taki okres, kiedy wszystkie totsy były w paczkach. Zrobiłem wtedy ważne mecze i w 5 paczkach miałem chyba z 5 totsow
@Veyn: ja tak robiłem Aube, zostalo mi jedno zadanie, wymień zwykłego Aube. Godzina do końca zadania i wpadl Dybala. Kosztowal wtedy 300 tysięcy pieniędzy fifa, czyli dokladnie tyle co Auba. 300 000. Bylem pewien ze sie nie uda, spróbuj.
@Veyn: cena na rynku tańsza niż sbc i do tego można sprzedać. Ja ostatnio robiłem Henrego Op to z paczek a trochę ich było nawet jednego walka nie było