Wpis z mikrobloga

  • 38
Wiecie co, tak sobie myślę - jeśli dziś, widząc osobę taką jak Kaska (która ma po prostu nadwagę jak 70% osób, które mijacie na ulicy - w tym też oczywiście facetów), nazywacie ją GRUBASEM, SPAŚLAKIEM, naigrywacie się z tego jak wygląda i wyśmiewacie, szampańsko się przy tym bawiąc, to mimo że mam dość bujną wyobraźnię nie potrafię zwizualizować sobie tego, jakie teksty by leciały, gdyby podczas pierwszej edycji big Brothera były takie miejsca jak to i zobaczylibyście Manuele. Chyba by was z kapci #!$%@?ło i zabrakłoby wam porównan i wulgaryzmów.

#bigbrother
  • 17
  • Odpowiedz
@Alzena: to ze jest gruba to robimy sobie z niej beke...ale ze jest falszywcem kombinatore... to juz na owaznie.
#!$%@? kaske ktora sieje ferment za plecami.
  • Odpowiedz
@Alzena: problem lezy w samym zachowaniu Kaski,która tylko zachęca ludzi do wrogiego nastawienia wobec jej osoby.Manuela była radosna i bardzo sympatyczna co wpływała na pozytywny odbiór jej osoby.
  • Odpowiedz
@Alzena: Ja mówię sam za siebie i nie trawie tej osoby za jej charakter. Jest dwulicowa, zachowuje się jak kameleon, każdemu chce się przypodobać w tym programie. Obgaduje, kto jej się nawinie "pod rękę".
Śledzę ten tag od samego początku i powiem szczerze, że Kaśka zaczęła być jechana, jak wyszedł na jaw jej paskudny charakter.
  • Odpowiedz
@Alzena: w tamtych czasach podczas rozmów o BB też się wszyscy śmiali z gabarytów Manueli. Więc nie wiem czemu zakładasz, że nie. Ona miała taką przewagę, że po prostu była sympatyczną i zabawną osobą, a kaśka jest fałszywą dwulicową babą, która stara się skłócić domowników, dlatego jej się dostaje
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sildenn
@myrdol
@KENOX okey, jest fałszywa, dwulicowa. Nikt nie lubi takich osób i sama pietnuję takie cechy charakteru - CECHY same w sobie. Ale jeśli ktoś jest grubszy i nie ma wesołkowatej, rubasznej natury, jest osoba ponurą, poważną - czy sam ten fakt upoważnia do wyzwania drugiego człowieka od upasionych świń? A kogoś pogodnego o tym samym wyglądzie już nie? Wiecie, to jest niesprawiedliwe. Nie chce tu nikogo umoralniać, ale czytam ten
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MirandaB ona sama się z tego śmiała. Jak myślisz, dlaczego? Bo ją to serio bawiło i było jej miło? Nie. Bo to zwykły mechanizm obronny. Jak masz garba, zeza albo krzywy nos i sama wyśmiejesz swoje wady, sama je wypunktujesz, to jest mniejsza szansa że ktoś ci je chamsko wytknie - bo zwyczajnie nie będzie to już miało takiej siły rażenia.
  • Odpowiedz
  • 6
@KENOX Też mi się tak wydaje. Na początku edycji nikt jej się nie czepiał. Nikt nie zwracał uwagi na jeje wygląd. Jednak po dłuższym czasie jeśli ktoś obserwuje, że koleżanka nic nie robi(dosłownie) Jej jedynym zajęciem jest jedzenie, #!$%@? dupy innym i spanie, to nikt nie powinien się dziwić ,że coraz więcej ludzi właśnie tak ją opisuje. Manuela to inna liga. Nawet nie ma startu. Zreszta większość uczestników nie dorównuje tym z
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@westmar76 maciek to zwykły żłób, cham, prostak i nic więcej. Ale dobrze, odwróćmy sytuację. Załóżmy, że facet nieatrakcyjny, pryszczaty i gruby jak beczka zachowywałby się tak samo jak maciek, identycznie, mowiłby to co maciek itd. Czy byłby tak samo jak Maciek odbierany? Nie! Maciek ma grono fanów, ludziom on wręcz imponuje. Mamy pomieszanie z poplątaniem podstawowych wartości, kochani moi :-P
  • Odpowiedz
@Alzena: barwo. Tez o tym pisałam bo nie zgadzam się by kobietę nazywać gruba #!$%@?. Scierwem. Gruba szmata. Żeby ja zabić. Pokroić. #!$%@? itp. Tu lecą takie komentarze. Do osoby która po prostu jest gruba. Nie dlatego ze ma #!$%@? charakter.
  • Odpowiedz
nie zgadzam się by kobietę nazywać gruba #!$%@?. Scierwem. Gruba szmata. Żeby ja zabić. Pokroić. #!$%@? itp.

@Bigbrother: hahaha no widzę, że pasujesz do koleżanki Katarzyny, niezła z ciebie manipulatorka. Może przytoczysz jakieś konkretne przykłady, a nie piszesz te wysrywy. Ścierwo, gruba szmata, zabić ją? Staram się być na bierząco z tym tagiem i nie widziałem tu nic takiego!!
@Dambibi: @Alzena: @westmar76: @Hogataa26: @MirandaB:
  • Odpowiedz