Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Altru: włącz normalnie nagrywanie bez przerwy. Normalny tryb nagrywania tak jak byś uruchamiał nagrywanie w aucie.

Jak wszystko działa to znaczy że ten tryb który uruchamiasz jest problematyczny. Powerbanki są stworzone tak że jak nie wykrywają potrzeby wysyłania energii to po prostu przechodzą w stand by mode. Ale jak podłączone urządzenie caly czas pobiera energię wtedy Powerbank będzie caly czas tą energię udostępniał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Altru: przed podłączeniem kamerki do powerbanka, naciśnij przycisk dwukrotnie. Diody powinny mrugać (albo jedna będzie mrugać, nie pamiętam teraz). Uruchomisz ten low power mode, i wtedy podłącz kamerkę i sprawdź czy się w ogóle uruchomi. Jak tak, to spróbuj na tym trybie. A jak nie, no cóż... Nie wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Altru: spróbuj też podmienić kabel... Może dla ładowarki kabel spoko ale dla powerbanka może już niekoniecznie.

Sam korzystam z tego xiaomi 10000 mAh co na zdjęciu, i czesto podłączam go do zooma q2n. Chwilowo podłączyłem go do viofo a119 v2 i też wszystko działało bez problemów i nic się nie wyłączało więc nie wiem w czym problem